Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Top Fest: Edicioni i Live-t

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Top Fest: Edicioni i Live-t   24/2/2010, 03:36

Ka nisur kete jave ne TCH edicioni i 7 i Festivalit te Muzikes Moderne Shqiptare, manifestimi artistik qe mbledh artistet shqiptare kudo jane. Javen e pare kane qene aty disa prej emrave me te degjuar te ketyre koheve ne radiot dhe televizionet muzikore shqiptare duke filluar me fituesen e Cmimit te Madh te vitit te shkuar: Linda (Enderroja), Mariza Ikonomin me nje afrim ndryshe nga akutet me te cilat ishim mesuar ta degjonim, Vedat Ademi, Grupi dy dekadesh fitues i Best Video (Amaneti i Kllounit) " Troja dhe te tjera emra te degjuar por edhe te rinj.

Si nje prej produketeve muzikore me inovative te televizionit shqiptar ne pergjithesi Top Fest ka vendosur kete vit te rrise pergjegjesine e pjesmarresve duke i vendosur ata perpara testit te interpretimit live. Megjithate kjo do te ndodhe pas dy muajsh prezantim te kengeve shqip qe do ta na shoqerojne kete vit, nga e Hena ne te Enjte pas ores 15.40

Kenget gjithashtu do te xhirojne edhe ne TAR.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Top Fest: Edicioni i Live-t
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: