Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Top Fest 6 afer fundit.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Top Fest 6 afer fundit.   6/5/2009, 15:51

Festivali i vetem e permasave te medha qe promovon muziken moderne shqiptare: Top Fest, behet gati te ule perden edhe per edicionin e 6, ama jo perpara Nates Finale te Ndarjes se Cmimeve. Per here te pare ne Pallatin e Sportit Asllan Rusi i ndryshuar totalisht ne forme per nje lirshmeri ne publik te ngjashme me ate te organizimeve te MTV, te dielen duke filluar nga ora 20.30, drejtpersedrejti ne Top Channel dhe Top Albania Radio, mbremja do te mireprese artistet dhe publikimet e tyre muzikore nje pjese e te cilave jane bere ne menyre te pakundershtueshme hit.

Nga 22 performanca, organizatoret konfirmojne se ne skene do te ngjitet Kastro Zizo, Big Mama, Shpat Deda, Jehona Sopi, dhe te tjere qe ka dashur ti lere surprize. Vec kesaj do te ndahen 16 cmime mes ketyre edhe ai qe jepet nga votat e publikut " 10.000.

I joni, Ledion Lico rikthehet serish ne habitatin e tij familjar me ne krah Albana Osmani e cila ka pritur e percjelle kengetaret ne fazen e tyre te prezantimit.

Per ju qe doni ta shihni Top Fest Finale ne salle, biletat shiten ne sportelin e Portokalli, tek studiot e TCH, ish-Ekspozita. Dhe kushtojne vetem 500 L.

Me poshte eshte lista e plote e te kandiduarve… a keni ndonje parashikim???

NOMINIMET TOP FEST 6

FEMRA ME E MIRE
INGRID GJONI
DUFFY
ELIZA HOXHA
BIG MAMA
NORA ISTREFI
JEHONA SOPI

MASHKULLI ME I MIRE
ERTI HIZMO
BLERO
ADRIAN GAXHA
EUGENT BUSHPEPA
SABIAN
XUXI & ANDOS
BEST HIP HOP
GOLD AG
SNOW BLACK
G.BANI
MISS FATI
LOLLO
F.KEY
BEST RNB (new category)
SEJLAN
JUNA
DUFYY
ALIDA
SHKENDA
RONELA


BEST DANCE (new category)
ZODIAK
AJKUNA
EGLA shkurti
ERA RUSI
ELIZA HOXHA
BLERINA KASTRATIBEST POP & ROCK
SHPAT DEDA
HARBIN HOXHA
KELLY
KOHA
REZARTA SMAJA
FEVER


BEST GROUP
GILLESPE
GARAZHAT E BARDHA
NRG BAND
KTHJELLU
NARTH
UP


BEST ALTERNATIVE
LINDA NE BOTEN E CUDIRAVE
ARDIT KOLECI
PERMIT OF STAY
VESA SMOLICA
FULL STOP
THE S FORESTBEST NEW ARTIST
CHAOS IN ORDER
GREMZAT
DAJANA SIMONI
BORA
WENDI
FORTESA HOTI
BEST INTERPRET
KASTROZISO
MALDA SUSURI
ORGESA ZAIMI
FLAKA KRELANI
MEGI
BERTAN ASLLANI

BEST SONG
LINDA
BLERINA KASTRATI
XUXI
JEHONA
GILI ENIS
BIG MAMA
BEST VIDEO
EDISON BREGU
JEHONA SOPI
TROJA
SHPAT DEDA
ALTIN GOCI
ELIZA HOXHA
Award of Albania Team
Award of Albania Bestgoo
Top of the Internet (www.albania.123.st)

CMIMI I MADH (10.000eu)


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Top Fest 6 afer fundit.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: