Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Zgjohet Bruni!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Zgjohet Bruni!   15/12/2010, 02:28Carla Bruni per te forcuar pozitat e saj krah presidentit francez ka thene se dėshiron njė fėmijė prej presidentit francez Nicolas Sarkozy.

Ish-modelja italiane ka shoqėruar tė shoqin nė njė vizitė presidenciale nė Indi, njė rast i mirė pėr tė kėrkuar prej tė tjerėve qė tė luten pėr tė.

Gjatė vizitės nė Fatehpur Sikri, ndėrsa ishte nė shoqėrine Sarkozy, tė Christine Ockrent dhe tė njė mikeje, ish-modelen Farida Khelfa, Carla shprehu dėshirėn disi tė pazakontė.

"Mė kėrkoi qė tė lutem qė ajo tė kishte njė fėmijė tjetėr", mėsohet tė ketė thėnė njė drejtues i besimit mysliman. Pėr kėrkesėn e zonjės sė parė franceze nuk ka asnjė konfirmim nga zyra presidenciale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Zgjohet Bruni!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: