Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN

Albade.com -  
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Donacion pėr Forumin Albade.com
Nėse ndiheni mirė tė jeni pjesė e komunitetit mė tė madh shqiptar nė Internet, nėse vlerėsoni materialet dhe mendimet e shumėllojshme qė lexoni nė faqet e forumit, nėse vlerėsoni punėn vullnetare nė vite tė stafit tė forumit qė e mirėmban atė, jeni tė lutur qė tė bėni njė donacion financiar brenda mundėsive tuaja nė mbėshtetje tė forumit. Tė ardhurat e mbledhura nga donacionet do tė shkojnė pėr tė mbuluar shpenzimet financiare tė mbajtjes sė komunitetit tonė jo-fitimprurės nė linjė pėr kėnaqėsinė tuaj.  


Nėse dėshironi tė pyesni diēka nė lidhje me pagesėn ose hasni nė ndonjė problem, kontaktoni me administratorėt kėtu
Contribution

Yes, I wish to make a donation using :


My phone via Allopass
1 Code = 100 CreditsMy credit card via paypal