Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN

Albade.com 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Welcome to the Albania.bestgoo.com.
Nėse kjo ėshtė vizita juaj e parė nė forum, ju rekomandojmė qė tė vizitoni Pyetėsorin duke klikuar mbi tė. Do t'u duhet qė tė regjistroheni perpara se tė postoni: klikoni mbi butonin mė lart qė tė filloni regjistrimin. Ju lutem rregjistrohuni per te pare gjitha Forumet dhe Postet.
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Shoqėria

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantoni veten nė forum

Prezantoni veten nė forumPasi tė regjistroheni, mund tė postoni diqka rreth vetes tuaj nė kėtė rubrik. Hapeni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.
34224mirmbrema te gji...
28/9/2012, 15:56
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Diskutime Shoqėrore

Diskutime ShoqėroreGjithēka dhe asgjė, gjdo problem e hall.......
26331Mė Mungon Pėr Mo...
14/9/2012, 16:59
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gruaja dhe Familja

Gruaja dhe FamiljaInkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet
1072Si tė veproni gj...
4/3/2012, 21:31
sekreti-ch-ag Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Libri i Vizitorve

Libri i VizitorvePėr tė gjith vizitorėt e forumit...
132Libri i Vizitorė...
24/11/2011, 05:57
Egzona  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shėndeti

ShėndetiTė rejat dhe kuriozitetet mė tė fundit nga mjeksia. Cila eshte pyetja juaj ?
164250Disa kshilla rre...
19/3/2009, 19:37
dr.Dugi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria!

Dashuria!Gjithqka pėr dashurinė dhe vetem dashurinė....
30193Cfar Mendoni pėr...
23/3/2023, 16:38
anda27717 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fjali - SMS

Fjali - SMS
Asnjė mesazh i riSms Dashurie, Asnjė mesazh i riSms Puthje, Asnjė mesazh i riSms Shoqėrore, Asnjė mesazh i riSms Ditėlindje, Asnjė mesazh i riSms Martese, Asnjė mesazh i riSms Lindje, Asnjė mesazh i riSms Diplomim, Asnjė mesazh i riSms Falje, Asnjė mesazh i riSms Urimi
10117SMS Dashurie (qe...
11/9/2013, 17:20
lona_pukaj@live.com Shiko mesazhin e fundit
www.Albade.com Empty
 

Arti dhe Kultura

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Kultura kombėtare

Kultura kombėtareMateriale tė reja, zbulime dhe ide personale per gjuhėsinė, artin, historinė ...
4695PERFORMANCA E AR...
21/1/2019, 11:04
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letėrsia

LetėrsiaLetėrsia shqiptare dhe e huaj.
3863014Ferit Ramadani ...
14/9/2012, 17:18
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezia

PoeziaEmocionet qė lind kjo forcė magjike, dėshirėn pėr tė na ndryshuar ...
Asnjė mesazh i riPoezi Dashurie, Asnjė mesazh i riPoezi Shoqėrore, Asnjė mesazh i riPoezi Humoristike, Asnjė mesazh i riPoezi Jetėsore, Asnjė mesazh i riPoezi Kombėtare, Asnjė mesazh i riPoezi Hidhėrimi
69728SMS Poezi SMS Da...
12/9/2018, 05:57
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjuha Shqipe

Gjuha ShqipeDrejtėshkrimi i gjuhės, barbarizmat, morfologjia, gramatika, sintaksa, dialektet, historia, dhe studimet mė tė fundit nė lidhje me gjuhėsinė.
14104SHQIPJA LETRARE...
14/5/2012, 22:07
Ali Baba Tepelena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shoqėria dhe Kultura

Shoqėria  dhe KulturaNė kėtė rubrikė do keni mundėsin tė shkruani pėr traditat e popujve tė ndryshme nga bota, numrin e popullatės tė atij populli, kulturėn etj.
2658Internacional Ar...
10/1/2019, 05:55
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia dhe Teatri

Kinematografia dhe TeatriPėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.
3795Filmet e reja nė...
20/1/2009, 17:45
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzika nėpėr Botė

Muzika nėpėr BotėDiskutime mbi muziken shqiptare dhe at tė huaj.
Asnjė mesazh i riTekste Kėngėsh
438502Cfar mendoni pėr...
1/7/2014, 00:40
foljetaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bisedoni nė gjuhėt e huaja

Bisedoni nė gjuhėt e huajaBisedoni nė gjuhėn tuaj tė preferua. Pos gjuhės sllave mund tė bisedoni nė tė gjitha gjuhėt tjera.
1433"Zona" N...
1/3/2009, 21:04
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina & Gatimi

Kuzhina & GatimiReceta gatimi nga kuzhina shqiptare. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Keshtu mesoni edhe ju qe s'dini.
2947Makarona me pesh...
10/2/2009, 20:04
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
www.Albade.com Empty
 

Tė ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėrshėndetje dhe Urime

Pėrshėndetje dhe UrimeUroni ditėlindjet, festat, fejesat... :)
20757Marsi
12/9/2018, 05:42
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

100% Video

100% VideoKėtu Shikoni Filma, Humor, VideoKlipe, Dokumentar, etj...
Asnjė mesazh i riVideo Klipe, Asnjė mesazh i riDokumentar, Asnjė mesazh i riFilma, Asnjė mesazh i riHumor
323381[Video] GĖZUAR 1...
17/2/2010, 06:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Personalitete publike

Personalitete publikePersonalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)
918Diellza...Nėna i...
28/1/2009, 04:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

KurioziteteKuriozitete tė ndryshme...
136233Pema duhanpirėse...
21/2/2010, 22:51
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Moda & Estetika

Moda & EstetikaBukuria dhe estetika, veshjet, modelet mė tė reja shqiptare e botėrore.
31436Sa e percillni m...
19/2/2010, 01:01
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporti dhe sportdashėsit

Sporti dhe sportdashėsitFutbolli, Formula1, Basketboll, Tenis ....
140183Bale
2/7/2013, 12:40
shenur1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Albumi Fotografik

Albumi FotografikPostoni dhe shikoni fotografi tė ndryshme nga trojet shqiptare dhe nga gjith bota.
894682Internacional Ar...
13/9/2018, 02:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Albania - The Land of the Illyrians

History, Flag, Tourism, The Food, The people, Geografy, Historical Sistes, Monuments...
8486per ty
26/9/2012, 00:40
altin Shiko mesazhin e fundit
www.Albade.com Empty
 

Shkenca

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Studentėt Shqiptarė

Studentėt ShqiptarėStudentė shqiptarė nga e gjithe Bota nė kėtė rubrik mund tė kontaktoni pėr t'u njohur, pėr tė diskutuar rreth studimeve dhe pėr tė ndihmuar njėri-tjetrin.
79Mos Dhenia e Pro...
28/1/2009, 01:04
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Hapėsirė filozofike-psikologjike

Hapėsirė filozofike-psikologjikePraktika e jetės njerėzore, sjelljet e individėve e tė shoqerisė. Proēeset mendore etj.
1417Sekreti i gjuhes...
18/12/2008, 18:00
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkenca & Teknologjia

Shkenca & TeknologjiaZhvillimi i shkencės, tė rejat dhe tė arriturat e fundit nga shkenca dhe teknologjia.
Asnjė mesazh i riFenomene Paranormale
89113Gjenevė, prezant...
26/2/2009, 17:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ekonomi & Biznes

Ekonomi & BiznesDiskutime, informacione, studime e probleme ekonomike tė ndryshme nga ekonomia shqiptare e boterore.
1432Chrysler do tė m...
9/2/2009, 01:49
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Jurisprudencė

JurisprudencėStrukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
220E Drejta Nderkom...
31/10/2010, 18:13
Toni-BOY Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Informatika & Kompjuter & Internet

Informatika & Kompjuter & InternetGjdo gje qka ka tė bėj me Informatiken, kompjuteret dhe internetin.
Asnjė mesazh i riPrograme tė ndryshme
2224Ndihme
1/3/2011, 01:53
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia

HistoriaHistoria e pėrgjithshme, Historia nacionale dhe Historia botėrore...
215Neoliti
6/2/2009, 00:28
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjeografia

GjeografiaKontinentet, Shtet, Oqeanet, Luginat, Ngushticat, Numri i popullatės, Nataliteti, Mortaliteti, Sipėrfaqja Teritoriale ...
48126Dhjet qytetet e ...
18/3/2009, 16:41
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Astronomia

AstronomiaVrojtimi dhe shpjegimi i dukurive qė ndodhin jashtė Tokės dhe atmosferės.
2754Shkencėtarė amer...
3/10/2010, 14:59
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Biologji

BiologjiVeēoritė fizike, sjellja e organizmave, klasifikimi i tyre, prejardhja dhe zhvillimi i llojeve e ndėrveprimi qė kanė njėra me tjetrėn nė lidhje me mjedisin.
819Kepurdhat
18/3/2009, 16:16
dr.Dugi Shiko mesazhin e fundit
www.Albade.com Empty
 

Bota Shpirtėrore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Feja e Shqiptarit

Feja e ShqiptaritBesimi dhe njeriu! Fetė, librat e shenjtė, mėnyrat e besimit ...
22PSE..??!!
1/2/2009, 00:47
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mėsime nga Kurani

Mėsime nga KuraniBesimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.
3610516 Kėshilla pėr ...
1/2/2009, 01:42
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mėsime nga Bibla

Mėsime nga BiblaBesimtarėt qė i pėrkasin besimit tė Krishtere mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar mbi mėsimet e nxjerra nga Bibla dhe jeta
33Rregullat e Foru...
29/11/2008, 18:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
www.Albade.com Empty
 

Argėtim dhe Zbavitje

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Humori

HumoriLexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!
20317Barcoleta pėr Mė...
17/1/2011, 06:18
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Thashetheme

ThashethemeTema universale. Kush foli ēka pėr kend ?
333Qka Mendoni Pėr ...
9/4/2011, 21:56
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kafja e Forumit

Kafja e ForumitRubrikė pėr tema qė nuk gjejnė vend nė pjesėt tjera tė forumit.
19329Qfare do te shkr...
20/2/2010, 19:31
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojra zbavitėse

Lojra zbavitėseLojra argetuese, luani lojra nga ato elektronike e deri tek lojrat mendore... :-)
490FemraT ><MashkujT...
2/2/2009, 19:47
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Enigmatika

EnigmatikaEnigmatika ...
19Fjalekryqi !
2/11/2009, 19:10
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sontazhe & Votime

Sontazhe & VotimeNėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tjerė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi... ;)
613kombesia Shqipta...
16/1/2010, 11:18
qobani Shiko mesazhin e fundit
www.Albade.com Empty
 

Chati dhe Chatuesit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Chati dhe Chatuesit

Chati dhe ChatuesitDiskutime rreth Chatit dhe Chatuesit.
860Chat-i ėshtė Sėm...
13/9/2018, 02:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
www.Albade.com Empty
 

Shtypi dhe Politika

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Politika

PolitikaDiskutime tė 'pastėrta' rreth politikės dhe politikanėve...
3131Berisha takon de...
28/11/2008, 03:05
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Show Biz

Show BizKomentet tuaja mbi qėshtjėn nė fjalė.
Asnjė mesazh i riIntervista
17621805Zbulohet sekreti...
28/4/2014, 03:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arena Ndėrkombėtare

Arena NdėrkombėtareNgjarjet mė tė reja nga skena politike ndėrkombėtare. Analiza, komente, materiale nga shtypi boteror. Ngjarje historike e kulturore ndėrkombėtare. Superfuqitė, Aleancat, Luftrat, Traktatet e paqes etj.
413418Papa Benedikti i...
20/11/2010, 18:13
TheBest Shiko mesazhin e fundit
www.Albade.com Empty
 

Zona Administrative

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Rreth projektit Albade.com

Rreth projektit Albade.comVlerėsimet dhe lavdėrimet na kėnaqin, kritikat na ndihmojnė tė ecim para! Gjithqka mbi forumin kėrkesa, ankesa, sqarime, pyetje..
23112Rank
12/9/2018, 05:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Moderatorėt dhe Administratorėt

Moderatorėt dhe AdministratorėtRubrik e rezervuar vetėm pėr stafin e forumi-t.
Moderator: Administrator
Asnjė mesazh i riStafi i Albade.com
1257Propozime rreth ...
28/11/2011, 16:49
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema tė kaluara

Tema tė kaluaraArkivi i forumit
176194NexT me ju
28/11/2009, 17:25
TheBest Shiko mesazhin e fundit
www.Albade.com Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 16740 artikuj
Forumi ka 996 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agdrenasi
29 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 29 vizitorė :: 1 Bot
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 281 mė 8/3/2014, 13:35

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Qwant
Users having a birthday today : muli123 (40)
Users with a birthday within the next 20 days: alti (46), amina mina (27), annģ annģ mema (25), babushi30 (42), Bardhyl Maliqi (69), benhamin (35), besniku39 (51), bleron (26), Clinto1 (29), Dode Progni (82), Donati03 (53), eliiii (33), elsina (30), eriona (34), fitimi011 (53), fuad (37), fuadlumi (37), Igli (35), ilihcr7 (29), jakup ibishi (35), jona (35), kaona (34), lamallari (28), leoni (41), liyanricaoqiyue1314 (45), lronclawbigun (40), martin (35), mbaresa (44), mehdinour (45), mersim (32), mirsad djenashevic (48), mnineti (45), nelda (37), ningada (26), orientalisti (36), Phobos (34), samuel (27), shaban cakolli (39), Shqipe22 (34), tasim (28), VIOLABEJO (29), vjollca (54), _bina_ (28)
Legjenda : [ Administrator ][ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur