Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Latest discussions

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT


Kultura kombėtare1Shefqet Avdush Emini40621/1/2019, 11:04
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT


Kultura kombėtare0Shefqet Avdush Emini45110/1/2019, 14:54
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini,


Kultura kombėtare0Shefqet Avdush Emini38210/1/2019, 07:22
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube

  Internacional Artist Shefqet Avdush Emini


Shoqėria dhe Kultura0Shefqet Avdush Emini37410/1/2019, 05:55
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube

  Internacional Artist Shefqet Avdush Emini


Shoqėria dhe Kultura0Shefqet Avdush Emini30110/1/2019, 05:53
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube

  Internacional Artist Shefqet Avdush Emini


Shoqėria dhe Kultura0Shefqet Avdush Emini30110/1/2019, 05:45
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube

  Internacional Artist Shefqet Avdush Emini


Shoqėria dhe Kultura0Shefqet Avdush Emini40710/1/2019, 05:42
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube

  Internacional Artist Shefqet Avdush Emini


Shoqėria dhe Kultura0Shefqet Avdush Emini17510/1/2019, 05:18
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube

  Internacional Artist Shefqet Avdush Emini


Shoqėria dhe Kultura0Shefqet Avdush Emini12110/1/2019, 04:50
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  FESTANIADA E TITUJVE PEGASIANE (FINAL) 20 ĒMIME 20 SHTETE


Shoqėria dhe Kultura0Shefqet Avdush Emini13610/1/2019, 04:30
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Artist Shefqet Avdush Emini


Shoqėria dhe Kultura0Shefqet Avdush Emini47130/11/2018, 08:28
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Chati dhe Chatuesit28BoraBardh203413/9/2018, 02:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Internacional Artist Shefqet Avdush Emini


Albumi Fotografik1Shefqet Avdush Emini52913/9/2018, 02:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  SMS Poezi SMS Dashurie SMS Love


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Poezia39BoraBardh1003212/9/2018, 05:57
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riCool

  Marsi


Pėrshėndetje dhe Urime1Eduard nasradini53412/9/2018, 05:42
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetMesazh

  Rank


Rreth projektit Albade.com2Edin MALOKU™765012/9/2018, 05:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Internacional Artist Shefqet Avdush Emini


Albumi Fotografik0Shefqet Avdush Emini27425/3/2018, 08:33
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Internacional Artist Shefqet Avdush Emini


Albumi Fotografik0Shefqet Avdush Emini34025/3/2018, 08:29
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Internacional Artist Shefqet Avdush Emini


Albumi Fotografik0Shefqet Avdush Emini27025/3/2018, 08:23
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  ARTIST: SHEFQET AVDUSH EMINI -VIDEO


Kultura kombėtare0Shefqet Avdush Emini59422/11/2015, 11:06
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Biografia e Artistit Shefqet Avdush Eminit


Kultura kombėtare7Shefqet Avdush Emini152922/11/2015, 10:50
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  BIOGRAFIA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT


Kultura kombėtare0Shefqet Avdush Emini43422/11/2015, 10:29
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Cfar mendoni pėr Muzikėn HIP-HOP\RAP


Muzika nėpėr Botė7BoraBardh10051/7/2014, 00:40
foljetaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Zbulohet sekreti i fotos mė tė famshme nė botė


Show Biz0TheBest81128/4/2014, 03:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Kinema : Filmi mbi Grace Kelly


Show Biz0TheBest73528/4/2014, 02:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Rihanna dhe Drake kapen mat


Show Biz0TheBest72428/4/2014, 02:54
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Biografia e artistit Shefqet Avdush Eminit


Shoqėria dhe Kultura6Shefqet Avdush Emini139713/1/2014, 13:35
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Lidhje Serioze mes Chatit !?


Chati dhe Chatuesit18BlueScreen271829/11/2013, 22:04
shkodrani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  SMS Dashurie (qesharake)


Sms Dashurie8TheBest647011/9/2013, 17:20
lona_pukaj@live.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Bale


Sporti dhe sportdashėsit0shenur16222/7/2013, 12:40
shenur1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Higuain


Sporti dhe sportdashėsit0shenur13832/7/2013, 12:39
shenur1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Isco


Sporti dhe sportdashėsit1shenur15972/7/2013, 12:38
shenur1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Halle Berry: «Gabriel, hiq duart nga Nahla»


Show Biz1Leonita111112/10/2012, 18:43
Xhekii Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  mirmbrema te gjithve


Prezantoni veten nė forum2matiso71828/9/2012, 15:56
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Pėrshėndetje tė dashur miq


Prezantoni veten nė forum3shaban cakolli62428/9/2012, 15:53
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

 Ngjitės Pėrshėndesim njėri tjetrin.


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Pėrshėndetje dhe Urime96Admin465227/9/2012, 23:01
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  per ty


Albania - The Land of the Illyrians1altin78026/9/2012, 00:40
altin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Te Dua


Sms Dashurie6TheBest172919/9/2012, 17:09
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  PĖRMBLEDHJA POETIKE: “KRISMA E FJALĖS”;SHABAN CAKOLLI


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Poezi Jetėsore39shaban cakolli148716/9/2012, 20:27
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Cfar mendoni pėr Muzikėn TALLAVA


Muzika nėpėr Botė18BoraBardh181214/9/2012, 19:45
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  NGA PĖRMBLEDHJA POETIKE"TOKĖ DARDANE"SHABAN CAKOLLI


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Poezi Jetėsore33shaban cakolli126414/9/2012, 19:42
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Ferit Ramadani


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Letėrsia92TheBest763614/9/2012, 17:18
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Sabit Abdyli


Letėrsia6TheBest86114/9/2012, 17:15
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  JETA ISHTE VETMASHTRIM


Poezi Dashurie0shaban cakolli73614/9/2012, 17:12
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riCool

  A Kthehet Miqesia ne Dashuri ?


Dashuria!7BoraBardh120814/9/2012, 17:03
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Mė Mungon Pėr Momentin..


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Diskutime Shoqėrore47BoraBardh254914/9/2012, 16:59
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Edhe 10 Vite un jam ..


Diskutime Shoqėrore20BoraBardh119614/9/2012, 16:56
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ?


Diskutime Shoqėrore11Leonita76614/9/2012, 16:54
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Martės mė tė Hujn


Diskutime Shoqėrore14BoraBardh79814/9/2012, 16:52
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Albade.com Empty

  Filloni nje fjali me fjalen "NDOSHTA"


Diskutime Shoqėrore9Kosovarja75414/9/2012, 16:50
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kėrce tek: