Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN

Albade.com -  
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

» AlbaChat
» Navigoni
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Most Viewed Topics
Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn
Urime Martesa
Horoskopi Ditor
Poezi Nga AdmiraL
Poezitė mė tė mira tė shqipes
Barcoleta pėr Mėsues
www.Albania.123.st - Emri i ri i Forumit
Erdha-Shkova
Gjergj Fishta
Dritėro Agolli
» Beje webfaqe startues
» Ora & DataMireserdhet : Welcome : Willkommen
Shkruar nga Administrator
Qėllimet, idealet, nevojat e njeriut jan tė shumta, por nga vet jeta mėsojm se realizimet jan tė pakta dhe tė rralla. Hapjen e www.Albania.bestgoo.com kemi bėrė me qėllim qė shumė ē’ka nga jeta jon dhe nga interesat mė tė kėrkuar, tė mundeni ti gjeni tek ne. Shpeshėherė ndiejm mungesėn e njė vendi ku mundemi ti shprehemi mendimet dhe brengat, letėrshkėmbimet etj.Kėtu ju ofrohet mundėsia pėr shuarjen e shumė mungesave. Ne si popull emigrant, ndiejm mungesėn e tjetrit, dhe ndiejm mungesė pėr informacione rreth zhvillimit tė trojeve tona shqiptare dhe rreth pėrparimit tė ēdo individi shqiptar. Kėtu ofrohet mundėsia qė nga ēdo pjesė e botės, nė mėnyrė virtuale tė ndihemi afėr, kėtu flitet shqip. Mirėpresim kontributin e juaj si me pjesmarrje po ashtu edhe me shkrimet e juaja.
Shkruar nga Administrator
Forumi www.Albania.bestgoo.com ėshtė njė vend takimi pėr personat e Internetit, ku me njė sėri mesazhesh, letrash, mundeni tė bisedoni, tė shprehni atė qė posedoni nė vetvete. Pjesėmarrja nė diskutime, mund tė rezultoj si njė font shumė i rėndesishėm tė informacioneve dhe tė ideave tė reja. Tė partecipojsh nė njė forum diskotues, pėrveq informimit, njohjes, ndihmės, padyshim gjindet edhe zbavitja e interesimet e ndryshme.
Pėr Cdo Paqartėsi/Problem/Ankesė, po edhe ndonjė problem tjetėr qė do ju haset kėtu:
Mos Nguroni Tė Kontaktoni Nė Kėto Adresa:
info@albania.123.st
» Shkarkoni BestgooScripT/Download BestgooScripT
www.Albade.com - Portal Bestgo10
Versioni Extrem BestgooScrip ėshtė pėrpunuar nga Stafi i Albania.bestgoo.com. Shkarkimi mund tė bėhet duke klikuar mbi Photo ose duke klikuar Ketu.
Zbulohet sekreti i fotos mė tė famshme nė botė
www.Albade.com - Portal Icon_minitime28/4/2014, 03:03 nga TheBest
www.Albade.com - Portal 19355fotoxp
Microsoft i kushton njė dokumentar sistemit operativ Xp qė doli nė “pension” 9 prillin e kėtij viti. Kompania e themeluar nga Bill Gates ndalet nė kėtė dokumentar edhe nė historinė e fotografisė klasike qė shfaqet nė desktop. Foto e titulluar “Bliss” ėshtė e shkrepur nga Charles O’Rear , fotograf …

[ Lexo ne vazhdim... ]
Komentet: 0
Kinema : Filmi mbi Grace Kelly
www.Albade.com - Portal Icon_minitime28/4/2014, 02:57 nga TheBest
“Grace of Monaco” ėshtė filmi biografik qė tregon mbi jetėn e Grace Kelly , qė nga fillimet e saj si aktore , njohja me Princin e Monakos , historia e dashurisė e deri tek aksidenti qė pėsoi nė 1982.
Ky film shfaq mė tepėr anėn humane tė aktores se sa i qendron strikt tė treguarit tė historisė.
Nė kast , rolin e princeshės e luan Nicole Kidman, e …

[ Lexo ne vazhdim... ]
Komentet: 0
Rihanna dhe Drake kapen mat
www.Albade.com - Portal Icon_minitime28/4/2014, 02:54 nga TheBest
Revistat rozė raportojnė prej kohėsh se reperi Drake dhe Rihanna prej disa muajsh janė nė njė lidhje, por vetėm sė fundmi janė duke hedhur hapa seriozė nė romancėn e tyre.

Pas druajtjeve tė ditėve tė para dhe qėndrimit larg syrit tė mediave dhe publikut, sė fundmi duket se dy kėngėtarėt ndjehen mė komodė kur shfaqin nė publik ‘miqėsinė’ e tyre.


[ Lexo ne vazhdim... ]
Komentet: 0
Halle Berry: «Gabriel, hiq duart nga Nahla»
www.Albade.com - Portal Icon_minitime8/3/2012, 05:02 nga Leonita
Nderkohe qe nga foto duken te lumtur si baba dhe bije, po nuk jane ashtu.Aktorja Halle Berry qe gjendet me pushime bashke me te fejuarin e saj aktual Olivier Martinez nuk eshte e qete.Fituesja e ēmimit Oskar, ka ndermend te nise nje beteje ligjore, kunder ish bashkshortit te saj Gabriel Aubry (babai i Nahla) qe ai te mos i afrohet me vajzes se …

[ Lexo ne vazhdim... ]
Komentet: 1
Enrique Iglesias: «Ana nuk martohem me ty»
www.Albade.com - Portal Icon_minitime8/3/2012, 05:00 nga Leonita
"Nuk do te martohem me Anna Kournikoven.Nuk besoj se nje martese mund te shpetoje lidhjen mes dy njerezve qe duhen.Martesa eshte thjesht nje cope leter"-Keto jane fjalet e kengetarit 36 vjeēar Enrique Iglesias, qe prej njembedhjete vitesh eshte i lidhur me tenisten ruse Ana Kournikova, 30 vjeē.Kengetari nuk do te degjoje te flitet per …

[ Lexo ne vazhdim... ]
Komentet: 0
Madonna, nuk deshiron me "te hidhet poshte trenit".
www.Albade.com - Portal Icon_minitime8/3/2012, 04:55 nga Leonita
Disa muaj me pare mbreteresha e muzikes pop, kishte preferuar "te hidhej poshte nje treni" sesa te martohej. Ndersa tani Madonna duket se po e merr ne konsiderate propozimin per martese qe i ka ardhur nga i dashuri Brahim Zaibat.Ata qe prej vitit 2010 po kalojne nje periudhe shume te mire.Flitet se kercimtari francez , disa dite me pare …

[ Lexo ne vazhdim... ]
Komentet: 0
Mirė se erdhėt Mysafir

Ora ėshtė: 13/7/2024, 10:21


Ora ėshtė sipas CET (Europe)
Administratore Leonita
Tema Fundit
» Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet
www.Albade.com - Portal Icon_minitimenga anda27717 23/3/2023, 16:38

» Dashuri nė Shikim tė Parė
www.Albade.com - Portal Icon_minitimenga anda27717 23/3/2023, 16:37

» PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT
www.Albade.com - Portal Icon_minitimenga Shefqet Avdush Emini 21/1/2019, 11:04

» PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT
www.Albade.com - Portal Icon_minitimenga Shefqet Avdush Emini 10/1/2019, 14:54

» Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini,
www.Albade.com - Portal Icon_minitimenga Shefqet Avdush Emini 10/1/2019, 07:22

» Internacional Artist Shefqet Avdush Emini
www.Albade.com - Portal Icon_minitimenga Shefqet Avdush Emini 10/1/2019, 05:55

» Internacional Artist Shefqet Avdush Emini
www.Albade.com - Portal Icon_minitimenga Shefqet Avdush Emini 10/1/2019, 05:53

Publicitet
July 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Na Ndihmoni
» Reklama
Kurs per programer, na kontaktoni...
Statistikat
Forumi ka 996 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agdrenasi

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 16740 artikuj v 4937 temat
Kush ėshtė nė linjė
30 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 30 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 281 mė 8/3/2014, 13:35
» Radio Live
TV Live
» Thenie - Proverba

© Albania.123.st 2007-2019
Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek
info@albania.123.st.