Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Urime Martesa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest


Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 36
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Urime Martesa Empty
MesazhTitulli: Urime Martesa   Urime Martesa Icon_minitime30/12/2008, 04:12

shpreh deshiren nga thellzia zemres qe qiftit te ri ti uroj martesen shum urime per ju te dy zoti ju bekofte , paqja ,hareja, gezimi dhe mbi te gjitha dashuria qofshin me ju deri ne amshim jete te gjat ashtu siq ju enderroni. urime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest


Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 36
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Urime Martesa Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Martesa   Urime Martesa Icon_minitime30/12/2008, 04:12

Kam nderin qe ta uroj martesen dy pellumbave ,.....me porosin me plot gezime e dashuri dy te rinjeve ju deshirojm fat lumturi dhe c’do te mire ne jete ..... uroj qe ju te dy te jeni me te lumturen ne rruzullin tokesor, qe te beheni mbretereshet te dashurise dhe lumturise te perhershme shendet te plottt dhe sukses ne te ardhmen, fat ne te gjithat sferat e jetes....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest


Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 36
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Urime Martesa Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Martesa   Urime Martesa Icon_minitime30/12/2008, 04:12

qiftit te ri i uroj martesen dhe zoti ju bekoft bashkimin e juaj.Ju deshiroj te trashegoheni, sinqeriteti dhe mirekuptimi mbizoterofte ne shpirterat tuaj fisnik, por mbi te gjitha dashuria harmoni dhe jete sa me te begateshme pas shkruar i madhi Zot per ju te dy .
U shtofshi dhe u plakshi se bashku te gezuar dhe duke realizuar cdo qellim dhe enderr te jetes suaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest


Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 36
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Urime Martesa Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Martesa   Urime Martesa Icon_minitime30/12/2008, 04:12

Nga zemra te Uroj martesen qifti te ri qe fati dhe lumturija te ju percielli gjithmon dhe fryma e dashuris le te jet e pranishme gjithmon pran juve me nje dashuri te vertete .uroj qe pjesen e jetes se mbetur te kaloni ashtu si te deshironi, ne lumturi, harmoni dhe me shume shume dashuri - URIME.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest


Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 36
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Urime Martesa Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Martesa   Urime Martesa Icon_minitime30/12/2008, 04:13

Urime martesa kete ta deshiroj nga zemra ne kete dite te veqant te jetes tuaj te deshiroj nga zemra vetem mete mirat e ksaj bote ne kete dit te madhe te deshiroj nga zemra qe te jesh dhendri me i lumtur ne bot nga kjo dit deshiroj qe jeta jote te marr nje kahje tjeter per te mir fati lumturija gezimi dhe dashurija qofshin me ty dhe familjen tuaj per gjithmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Sponsored content

Urime Martesa Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Martesa   Urime Martesa Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urime Martesa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Martesa e pare e VIP e 2008
» Urime urime

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Fjali - SMS :: Sms Martese-
Kėrce tek: