Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Urime 8 Marsi Festa e Nėnės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 37
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Empty
MesazhTitulli: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės   Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Icon_minitime5/3/2009, 17:52

Pasi qė jemi dy,tre dite para festes te 8 marsit mė lindi ideja tė hapi kėtė temė,...

Ja tek erdhi perseri 8 Marsi festa me domethanese per Femrat Shqiptare pra Nenave tona kudo qe jan ato punojne , jetojne edhe mesojne sod.
Pra nga thellsija e zemers desha te ju uroj 8 Marsin kete dite te shenjet te gjtha Nenave ,Motrave kudo qe jam ato ju deshiroj te gjitah te mirat ne kete jete ,duke ju deshiruar jete te gjate, gezime, dhe Zoti i shperblefte per ēdo gje qe kane bere dhe bejne per femiun e tyre, pra per te gjithe neve qe sod jemi.

Urime 8 Marsi Nene e dashur

Nene e dashur sa bukur
sod ketu Forumi po qesh
jemi te gjithe te gezuar
qe erdhi 8 Marsii nenave
festen per te ja uruar

nene e dashur te dua
sod po ndjej kenaqesi
ne zemern tande te dashur
e gjej gjithmon me butesi

qe ty nje lule ta dhuroj
dhe nga zemra te deshiroj
te gjitah te mirat oj nena ime
gjat jetes tande Zoti ty te i dhurojKisha lute te gjithe anetaret te bisedohet edhe reth kesaj,qe ceka me nalt,dmth per" NėnėN"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Empty
MesazhTitulli: Re: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės   Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Icon_minitime6/3/2009, 18:14

Urime tete marsin per te gjith nenat ne bot pa mar parasysh kombet. S'po bisedohet ketu per tema te tilla, k'tu asht vetem per Urime.
Per diskutime e kemi Rubriken tjeter "Gruaja dhe Familja".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 37
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Empty
MesazhTitulli: Re: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės   Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Icon_minitime6/3/2009, 18:56

Faleminderit ProffesionaL,une perpara se te hap kete teme,biesdova me Admin,keshtu qe mendoj se eshte qdo gje ne regull..??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Empty
MesazhTitulli: Re: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės   Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Icon_minitime8/3/2009, 03:56

Urime Festa e 8 Marsit, Urime per t'gjith nanat n'bot veqenarisht per nanen time.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 37
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Empty
MesazhTitulli: Re: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės   Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Icon_minitime8/3/2009, 17:55

Urime 8 marsin ditėn ndėrkombėtare tė nėnave.

Nė kėtė rast dua t'ju pėrshėndes dhe urojė tė gjitha nėnave dhe motrave shqiptare festėn e 8 marsit, ju uroj fat e lumturi nė jetė.
Ju uroj qė nė asnjė moment t'ju mos nėnshtroheni padrejtėsive qė do tė hasni nė jetė nė tė gjitha rrugėt e jetės dhe gjithmon dalshi fitimtare nė punė dhe nė drejtėsi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 34
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Empty
MesazhTitulli: Re: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės   Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Icon_minitime9/3/2009, 01:46

Per te gjith femrat "Urime 8 Marsin". Me nderime Admin

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Empty
MesazhTitulli: Re: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės   Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Icon_minitime10/3/2009, 03:33

Bukuroshja e shoh qe m'ke keqkuptu un se kom ndermend me u perball me ty ose me dikan tjeter, Une e kom per detyr T'ju paralajmeroj dhe tu a shpjegoj sa me mir punen e forumit... E ju perseri beni qka te duani.
Sa per pyetjen me lart: Jo gjithqka ne rregull.

Me shume nderime ProfessionaL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Empty
MesazhTitulli: Re: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės   Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Icon_minitime5/3/2011, 02:27

Festat po afrohen Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Vjosa
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 1
Age : 33
Location : New York
Registration date : 05/03/2011

Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Empty
MesazhTitulli: Re: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės   Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Icon_minitime5/3/2011, 07:50

Urime Festa e Nėnės 8 Marsi

Pasi qė jemi ne prag tė kėsaj feste, deshta t`ju uroj tė gjitha femrave dhe nė veqanti Nėnave nė mbarė botėn Festen e 8 Marsit.

Me rrespekt Vjosa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
BlueScreen

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 36
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Empty
MesazhTitulli: Re: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės   Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Icon_minitime6/3/2011, 06:09

Po ndaluni bre njerz se ala ska ardh 8 marsi qy hahah Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Empty
MesazhTitulli: Re: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės   Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Icon_minitime8/3/2011, 04:47

Ska lidhje bluescreen ma embel eshte kur e feston para kohe hahah cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Sponsored content
Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Empty
MesazhTitulli: Re: Urime 8 Marsi Festa e Nėnės   Urime 8 Marsi Festa e Nėnės Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urime 8 Marsi Festa e Nėnės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Kėrce tek: