Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 www.Albania.123.st - Emri i ri i Forumit

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 35
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

www.Albania.123.st - Emri i ri i Forumit Empty
MesazhTitulli: www.Albania.123.st - Emri i ri i Forumit   www.Albania.123.st - Emri i ri i Forumit Icon_minitime19/11/2010, 05:08

Te nderuar vizitor e anetar te forumit Albania.123.st

Pra siq e vereni edhe vet, Emri i ri i forumit eshte: www.Albania.123.st

Per me shume info na kontaktoni ne: info@albania.123.st

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE


Edituar pėr herė tė fundit nga Admin nė 12/9/2018, 05:16, edituar 15 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

www.Albania.123.st - Emri i ri i Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: www.Albania.123.st - Emri i ri i Forumit   www.Albania.123.st - Emri i ri i Forumit Icon_minitime20/11/2010, 17:59

Hajde per hajer Admin :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Albulena
Senior Member
Senior Member
Albulena

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 33
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

www.Albania.123.st - Emri i ri i Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: www.Albania.123.st - Emri i ri i Forumit   www.Albania.123.st - Emri i ri i Forumit Icon_minitime23/12/2010, 17:47

Gezuar per te gjithe Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
BlueScreen

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 37
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

www.Albania.123.st - Emri i ri i Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: www.Albania.123.st - Emri i ri i Forumit   www.Albania.123.st - Emri i ri i Forumit Icon_minitime20/2/2011, 07:21

Pranoni urime te sinqerta Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shqiptari
Member
Member
Shqiptari

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 46
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

www.Albania.123.st - Emri i ri i Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: www.Albania.123.st - Emri i ri i Forumit   www.Albania.123.st - Emri i ri i Forumit Icon_minitime13/4/2011, 04:18

hajde urime per gjith ata qe e ndjen se i perket kombit tone rroft shqipja jone queen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
www.Albania.123.st - Emri i ri i Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: www.Albania.123.st - Emri i ri i Forumit   www.Albania.123.st - Emri i ri i Forumit Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
www.Albania.123.st - Emri i ri i Forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: