Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet

Shko poshtė 
+4
Albulena
Bjonda
AdmiraL
BoraBardh
8 posters
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Empty
MesazhTitulli: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Icon_minitime25/12/2007, 20:29

??? clown ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL


Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 104
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Icon_minitime26/12/2007, 02:05

Shumica Nuk e besojne kete dashuri . edhe une ne nje koh nuk e kam besuar ,por tash kam filluar te besoj sepse edhe shumica e kane gjetur Fatin e tyre edhe ate duke u takuar ne internet gje e cila edhe prej ne internet ka lindur edhe dashuria e pare ne mes x/y ..
AdmiraL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Icon_minitime28/12/2007, 00:45

Dashuria mes Interneti eshte nje realitet sot. Edhe besoj se ndodhe kjo, shum njeriu e ka gjete fatin ja keshtu, qe ndoshta pa ket gje sot do ishte i\e vetmuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bjonda
Senior Member
Senior MemberNumri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Icon_minitime29/12/2007, 01:58

dashuria ne mes internetit ka egzistu edhe akoma egziston
un kom ni shoqe qe ashtu osht martu edhe jeton shum lumture
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albulena
Senior Member
Senior Member
Albulena


Female
Numri i postimeve : 508
Age : 36
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Icon_minitime3/1/2008, 14:20

jo nuk i besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Icon_minitime3/1/2008, 21:56

Albulena shkruajti:
jo nuk i besoj


Po moj .. mua m'ndodh shpesh .. Hehehehehehehhhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Icon_minitime5/1/2008, 17:50

Un jom i mendimit se duhet me i besu ksaj lloi dashurie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Icon_minitime5/12/2008, 20:01

Joh qitash u ra puna, Spo i besoj ma ..hahahahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest


Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 36
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Icon_minitime9/12/2008, 18:52

Po edhe un e besoj dashurin mes internetit Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Icon_minitime9/12/2008, 19:45

Mos u kesh Proff .. se qikjo dite na ka nxan, qka me ba tash Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest


Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 36
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Icon_minitime10/12/2008, 02:24

huahuahua a e din pse qitash i besoj ksaj lloi dashurie?
pasi qe jom dashuru ne ty gagagaga
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Icon_minitime10/12/2008, 02:48

Adin qka , bama perhajr pota baj perhajr , se boll e kena qu zhag
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bjonda
Senior Member
Senior MemberNumri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Icon_minitime11/12/2008, 14:30

jo un spo i besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Icon_minitime24/12/2008, 22:27

Bjonda: pse njeher thua qe ekziston , e pastaj thua jo spo i besoj.. vendose nje mendim Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja


Female
Numri i postimeve : 309
Age : 41
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Icon_minitime21/1/2009, 19:59

Une do kisha thene se ka kesi lloj dashurie neper mjet intrenetit,por (disa njerez) kete dashuri e marin me jo seriozitet keshtu qe duan veteme vetem te kalojn kohen e lire Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anda27717
Junior Member
Junior MemberFemale
Numri i postimeve : 2
Age : 24
Location : ks
Registration date : 22/03/2023

Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Icon_minitime23/3/2023, 16:38

AdmiraL shkruajti:
Shumica Nuk e besojne kete dashuri . edhe une ne nje koh nuk e kam besuar ,por tash kam filluar te besoj sepse edhe shumica e kane gjetur Fatin e tyre edhe ate duke u takuar ne internet gje e cila edhe prej ne internet ka lindur edhe dashuria e pare ne mes x/y ..
AdmiraL

albania.123.st
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet   Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Dashuria!-
Kėrce tek: