Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Dashuri nė Shikim tė Parė

Shko poshtė 
+7
Bukuroshja
Altruist
Admin
Albulena
Bjonda
AdmiraL
BoraBardh
11 posters
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime25/12/2007, 20:32

A besoni ju ne Dashuri ne shikim te pare? Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL


Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 104
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime26/12/2007, 02:06

Pergjigjja ime eshte POOO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime27/12/2007, 20:12

Hehe .. Gje e mire apojo sunny

Qka ndodhe ne trupin tuaj , qka ndjen nje njeri nga nje emocion te tille ?!

Kush ka deshir\guxim te shpraz zemren dhe te na tregon per nje rast personal :P .. Hihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bjonda
Senior Member
Senior MemberNumri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime27/12/2007, 20:17

jo un spo e besoj dashurin ne shikim t'par
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albulena
Senior Member
Senior Member
Albulena


Female
Numri i postimeve : 508
Age : 36
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime3/1/2008, 14:21

nuk e di a esht ajo dashuri apo simpati qysh ne shikim te par
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime3/1/2008, 21:55

Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime5/1/2008, 17:51

hajd pasi shumica jan per pro edhe un jom per PO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime5/1/2008, 20:34

Masi shumica jo.. po thuaje mendimin tend ec :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime7/12/2008, 17:30

Hahahaha

PoPoPoPoPoPoPoPo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Altruist
Junior Member
Junior MemberMale
Numri i postimeve : 1
Age : 39
Location : shkup
Registration date : 07/12/2008

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Studenti   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime7/12/2008, 17:36

ja un besoj njona ment mi ka mar me myt spo pranon aj ishalla e boj per vete ma shpejt :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime7/12/2008, 17:39

Altruist:: Hehehe ma dhimshem se mentor kurtishi po u shprehshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bjonda
Senior Member
Senior MemberNumri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime7/12/2008, 19:31

jo nuck ska dashuri ne shikim te par
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime8/12/2008, 01:43

po moj ka, ih Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja


Female
Numri i postimeve : 309
Age : 41
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime21/1/2009, 19:48

BoraBardh une do kisha thene se ne shikim te pare eshte vetem nje simpati,po mrenda kohes ka mundesi te kalon edhe ne dashuri (mendimi im) Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albulena
Senior Member
Senior Member
Albulena


Female
Numri i postimeve : 508
Age : 36
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime21/1/2009, 21:02

Normal qe do jet simpati ne shikim t'par nuk ka mundsi meniher te dashurohesh te ni njeri qe nuk e njeh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime22/1/2009, 23:14

Hehe Bukuroshja & Albulena...
Un mendoj se mund te lind dashuria ne shikim te pare Cool flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja


Female
Numri i postimeve : 309
Age : 41
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime23/1/2009, 11:05

BoraBardh mos je dashuru ti ndonjeher ne shikim te pare hahahaha (shaka) une thash se munt tejet vetem nje simpati,por mrenda kohes kalon edhe ne dashuri confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime24/1/2009, 01:52

Po pra kur ndodh se me kohe dashurohesh ajo dmth se dashuri ne shikim te pare.. ti nje njeri qe nuk mund te simpatizon as nuk e dashuron kurr.. kjo eshte..
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angjelina_16
Junior Member
Junior MemberFemale
Numri i postimeve : 17
Age : 31
Location : angjelina
Registration date : 10/06/2009

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime10/6/2009, 19:24

POOOOOO I BESOJ DASHURIS NE SHIQIM TE PARRR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime16/9/2009, 03:12

angjelina_16 me vjen mir qe i beson hehe Dashuri nė Shikim tė Parė 947441
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja


Female
Numri i postimeve : 309
Age : 41
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime23/9/2009, 19:58

Angjellina konke shum thelle e dashuruar ne shikim te pare,ruju mos te ndodh naj pasoje Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
BlueScreen


Male
Numri i postimeve : 912
Age : 40
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime24/9/2009, 16:30

hahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 28
Age : 34
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime19/2/2010, 23:07

Hehehehehe po moreeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anda27717
Junior Member
Junior MemberFemale
Numri i postimeve : 2
Age : 24
Location : ks
Registration date : 22/03/2023

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime23/3/2023, 16:37

BoraBardh shkruajti:
A besoni ju ne Dashuri ne shikim te pare?  Rolling Eyes

Une po, jam dashuruar ne albania.123.st
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Dashuri nė Shikim tė Parė Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri nė Shikim tė Parė   Dashuri nė Shikim tė Parė Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuri nė Shikim tė Parė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» DASHURIA ME SHIKIM TE PARE
» Dunst, dashuri me shikim te 24
» Tani kur s'te kam "

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Dashuria!-
Kėrce tek: