Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Erdha-Shkova

Shko poshtė 
+12
Odise
Cherry_
Leonita
Kokaina-63
Bukuroshja
ajdeiktani
TheBest
Bjonda
Albulena
Admin
AdmiraL
BoraBardh
16 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime28/12/2007, 23:05

Pershendetjee per te gjith perdoruesit e albanian.bestgoo ..
Ktu mundni me tregu\pershendet njeritjetrit kur jeni on... :P

Argetim te kendsheeeeeeem :-)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Shkova !   Erdha-Shkova Icon_minitime28/12/2007, 23:11

E ketu mund te ju thosh te tjerve "papa" kur te shkeputesh :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime29/12/2007, 17:32

Mire se ju gjej t'gjithveeeeee se erdhaaa :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL


Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 104
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime29/12/2007, 17:58

Mire se ju gjej perseri :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL


Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 104
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime31/12/2007, 16:57

Mir se Ju gjeta Te Krejtve :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime31/12/2007, 17:02

Mir se erdha santa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime1/1/2008, 17:54

Pershendetjeee .. erllaaa :D

Dhe pe shfrytzoj rastin tjau uroj vitin e ri 2oo8 ..paqit fat dhe lumturi santa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime1/1/2008, 18:11

Kaloni mire juveee jocolor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL


Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 104
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime2/1/2008, 03:37

Mire se ju gjeta te gjithve , edhe urime Vitin e ri .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL


Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 104
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime2/1/2008, 04:06

Ika une kaloni mire ...cyclops
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime2/1/2008, 19:45

Pershendetje se erdhaa :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime2/1/2008, 20:36

Ciaooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albulena
Senior Member
Senior Member
Albulena


Female
Numri i postimeve : 508
Age : 36
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime3/1/2008, 14:24

haaaahahaha me falni pak me vones por tash e pash No
pershendetje per t'gjith qe jeni dhe keni qen ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Albulena
Senior Member
Senior Member
Albulena


Female
Numri i postimeve : 508
Age : 36
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime3/1/2008, 14:39

cao ju pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL


Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 104
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime3/1/2008, 19:43

Mire se erdha Prap :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL


Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 104
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime3/1/2008, 19:47

Bye Bye te gjithve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime3/1/2008, 21:51

Miremrama t'gjithve :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime3/1/2008, 22:19

Me te Miraaa :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime4/1/2008, 04:16

Mir se erdha santa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime4/1/2008, 04:17

Mir se ika 8)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime4/1/2008, 21:34

cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL


Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 104
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime4/1/2008, 22:21

Pershendetje per te gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime4/1/2008, 23:05

Ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL


Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 104
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime4/1/2008, 23:12

Ika Klm per te gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime5/1/2008, 17:43

Erdha Like a Star @ heaven
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Sponsored content

Erdha-Shkova Empty
MesazhTitulli: Re: Erdha-Shkova   Erdha-Shkova Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Erdha-Shkova
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 19Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Rreth temes: Shkova-Erdha
» Erdha edhe une
» erdha edhe un

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Kėrce tek: