Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Horoskopi Ditor

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL


Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 104
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Horoskopi Ditor Empty
MesazhTitulli: Horoskopi Ditor   Horoskopi Ditor Icon_minitime31/12/2007, 16:34

Horoskopi Ditor - 31 Dhjetor 2007


Dashi (31/12/2007) Horoskopi Ditor Icon_arrow Nė ditėn e sotme do tė pėrpiqeni tė dominoni njė fushė plot ide. Kėtė do ta kuptoni duke formuar konceptet fillestare apo politikat e veprimit tė tė tjerėve. Ajo qė tė tjerėt bėjnė, do tė jetė e rėndėsishme. Shmanguni nga mbėshtetja e rreme.

Demi (31/12/2007) Horoskopi Ditor Icon_arrow Ditėn e sotme do tė prireni tė ndiheni tė mbyllur dhe mund ta izoloni veten apo tė pėrpiqeni tė hyni pėrmes metodave qė do t'ju lėnė ndjenja tė gabuara. Pėrpiquni edhe mė shumė nė tė ardhmen dhe pranoni dėshtimet me hir.

Binjaket (31/12/2007) Horoskopi Ditor Icon_arrow Marrėdhėniet do tė jenė nė njė gjendje ndryshimi, por ju do tė keni ndikim nė drejtimin dhe natyrėn e tij. Tregohuni tė ndėrgjegjshėm ndaj manipulimit, qoftė nga tė tjerėt apo nga ndėrgjegjja juaj.

Gaforrja (31/12/2007) Horoskopi Ditor Icon_arrow Ajo qė po ndjeni nė ditėn e sotme do tė ketė njė shkak tė dukshėm. Arsyeja pse po qėndroni me tė tjerėt, do tė jetė pa baza. Silluni miqėsorė me kėdo, kjo do tė prodhojė ndjenja tė mira jo vetėm te ju, por edhe te tė tjerėt.

Luani (31/12/2007) Horoskopi Ditor Icon_arrow Ju do tė mendoni se vizioni juaj krijues do t'ju japė tė drejtėn pėr tė refuzuar mendimin e kujtdo. Krijimtaria do tė jetė njė rrugė me dy drejtime dhe vizioni juaj i pėrgjithshėm mund tė pėrmirėsohet nė detaje nėse ju e lejoni.

Virgjeresha (31/12/2007) Horoskopi Ditor Icon_arrow Dinamika e familjes do tė rindėrtohet me kujdes. Mos reagoni keq ndaj njerėzve, por silluni nė atė mėnyrė qė doni ju. Ashtu siē do tė silleni ju, ashtu do tė sillen edhe ata. Vullneti dhe vendosmėria do tė pėrdoren pėr njė efekt tė mirė.

Peshorja (31/12/2007) Horoskopi Ditor Icon_arrow Sfida juaj ėshtė tė pėrdorni aftėsitė komunikuese me efikasitet. Duhet t'i paraqisni faktet me vendosmėri dhe tė tregoheni bindės. Do tė jetė edhe mė e lehtė nėse faktet do tė pėrcaktojnė besimet tuaja. Kaloni kohė me familjen.

Akrepi (31/12/2007) Horoskopi Ditor Icon_arrow Sot duhet tė punoni shumė dhe duhet tė vendosni mėnjanė mėritė e vjetra dhe tė pėrfundoni ēėshtjet e lėna pezull. Eliminoni hutimet dhe pėrdoreni kohėn me zgjuarsi. Mė pas do tė shihni se do tė ndiheni edhe mė mirė.

Shigjetari (31/12/2007) Horoskopi Ditor Icon_arrow Nė sfond po shikoni shumė mundėsi pėr tė formuar ngjarjet ashtu si doni ju. Do tė shihni mėnyra pėr tė bėrė pėrshtypje tek tė tjerėt. Nė vend qė tė fshiheni nga sfidat, do tė kėrkoni pėr mundėsi pėr ta bėrė jetėn ashtu siē doni ju.

Bricjapi (31/12/2007) Horoskopi Ditor Icon_arrow Mėnyra si i organizoni situatat mund t'ju vėrė nė kontradikta me tė tjerėt, edhe atėherė kur nuk ėshtė e nevojshme. Mbyllja ndaj tė tjerėve do tė krijojė njė pengesė dhe do t'i pėrkeqėsojė marrėdhėniet. Tregohuni tė sinqertė dhe pėrfshirės.

Ujori (31/12/2007) Horoskopi Ditor Icon_arrow Nėse kuptoni motivet e njerėzve, edhe qėllimet do tė vendosen nė avantazhin tuaj. Sot do t'i bėni tė gjithė tė lumtur. Shmanguni nga tundimi pėr t'i manipuluar tė tjerėt kundėr njohurisė sė tyre. Gjithēka mund t'ju kthehet kundėr.

Peshqit (31/12/2007) Horoskopi Ditor Icon_arrow Jeta mund t'ju duket si njė rrjetė me mashtrime dhe komplote, veēanėrisht nė punė apo nė rrethin tuaj tė pushtetit. Ju mund tė keni tė drejtė. Detyra juaj ėshtė tė veproni me etikė, ndėrkohė qė nuk duhet tė mbėshtesni abuzimet me pushtetin apo korrupsionin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Horoskopi Ditor Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi Ditor   Horoskopi Ditor Icon_minitime24/12/2008, 22:52

24-12-2008


Dashi Horoskopi Ditor Astro_ikona1

Puna: Mundėsi pėrfitimi financiar
Shėndeti: Gjendje relativisht solide
Dashuria: Ndjenjat tuaja janė shtuar

Demi Horoskopi Ditor Astro_ikona2

Puna: Nganjėherė duhet tė lėshoni pe
Shėndeti: Gjendje e ndryshueshme
Dashuria: Nuk dorėzoheni lehtė

Binjakėt Horoskopi Ditor Astro_ikona3

Puna: Kėrkoni tė ndryshoni ritmin
Shėndeti: Keni nevojė pėr vitamina
Dashuria: Jeni tė interesuar pėr dikė

Gaforrja Horoskopi Ditor Astro_ikona4

Puna: E prisni momentin tuaj
Shėndeti: Duhet tė lėvizni mė shumė
Dashuria: Kėrkoni mbėshtetje nga partneri

Luani Horoskopi Ditor Astro_ikona5

Puna: E keni kapur ritmin e punės
Shėndeti: Probleme me tension
Dashuria: Po kėrkoni aventura

Virgjėresha Horoskopi Ditor Astro_ikona6

Puna: Angazhimi juaj po vėrehet
Shėndeti: Keni nevojė pėr rekreacion
Dashuria: Mos u bėni sentimental

Peshorja Horoskopi Ditor Astro_ikona7

Puna: Duhet tė ecni me hapa tė sigurt
Shėndeti: Keni mungesė energjie
Dashuria: Mbajeni qėndrimin tuaj

Akrepi Horoskopi Ditor Astro_ikona8

Puna: Kolegėt kėrkojnė mirėkuptim
Shėndeti: Kujdes nga infektimet
Dashuria: Jeni shndėrruar nė vullkan

Shigjetari Horoskopi Ditor Astro_ikona9

Puna: Duhet t’u pėrmbaheni afateve
Shėndeti: Pa probleme tė theksuara
Dashuria: Duhet tė jeni tė vendosur

Bricjapi Horoskopi Ditor Astro_ikona10

Puna: Duhet tė jeni mė tė qartė
Shėndeti: Gjendje relativisht e mirė
Dashuria: Gufoni nga ndjenjat

Ujori Horoskopi Ditor Astro_ikona11

Puna: Jeni tė gatshėm pėr ndryshime
Shėndeti: Pa probleme tė theksuara
Dashuria: Mos i harroni premtimet

Peshqit Horoskopi Ditor Astro_ikona12

Puna: Mos iu nėnshtroni sfidave
Shėndeti: Probleme me tretje
Dashuria: Relativisht jeni tė kėnaqur


Edituar pėr herė tė fundit nga ProfessionaL nė 28/12/2008, 04:39, edituar 2 herė gjithsej (Reason for editing : Gabime teknike !)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita


Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

Horoskopi Ditor Empty
MesazhTitulli: Horoskopi pėr ditėn e enjte - 29/01/2009   Horoskopi Ditor Icon_minitime29/1/2009, 13:41

Horoskopi pėr ditėn e enjte - 29/01/2009

 • Dashi --- Ka akoma njė ndjenje tė besdishme pavendosmėrie qė dominon aksionet tuaja, por me pak vullnet, sot do ja dilni mbanė tė individualizoni zgjidhjen e duhur pėr njė cėshjte delikate qė keni.Venusi ėshtė akoma kontrastues me shenjėn tuaj...


 • Demi --- Nuk ėshtė keq, Hėna, Venusi dhe Jupiteri janė aty gati pėr tė ju favorizuar dhe pėrballė keni njė urė tė shkėlqyer pėr tė kaluar sa mė mirė. Sektori dashuror do ju dhurojė emocione shumė tė mira. Jeni nė cift ose vetėm nuk ndryshon shumė cdo gjė ėshtė perfekte.


 • Binjaket --- Dielli, Mėrkuri dhe Marsi nė opozitė ju transmetojnė stress me rrezikun pėr tė ju shtuar problemet qė mund tė keni. Muskujt tuaj janė tė tensionuar si korda violine. Bėni njė masazh tė mirė qė duhet tė jetė nė gjendje tė ju qetėsojė edhe nervat tuaja.


 • Gaforrja --- Panorama yjore flet pėr njė situatė e gjitha e qetė. Sigurisht shenja juaj ėshtė gjithmonė pak e favorshme me Venusin dhe Jupiterin, por ju dispononi ndonjė numer pėr tė barazuar goditjet e tyre dhe pėr tė mbyllur ndeshjen tė paktėn nė barazim.


 • Luani --- Keni detyra pėr tė mbaruar, por pėr tė sakrifikuar fund-javėn as qė bėhet fjalė. Nėse pėr tė menaxhuar jetėn nė cift do tė fusnit gjysmėn e impenjimit, qė do tė vendosnit nė punė, jeta dashurore do tė ishtė mė e kėnaqshme. Keni mbi vete energjinė dhe forcėn e njė luani dhe sot do e tregoni duke mos u ndalur asnjė moment.


 • Virgjeresha --- Sot humori juaj nuk ėsHtė nga mė tė mirėt. Saturni i kuadratuar tek Urani dhe nė opozitė tek Hėna, ju bėn nė fakt dyshues dhe tė pasigurt, por edhe pesimistė. Fushat qė do e ndjejnė mė shumė do jenė puna dhe familja. Shqetėsoheni pėr asgjė dhe i jepni peshė gjėrave tė vogla qė kanė lidhje me shėndetin.


 • Peshorja --- Raportet nė punė janė tė qeta dhe miqėsore. Me kolegėt gjėrat shkojnė mirė dhe harmonia reflektohet edhe nė punėn tuaj. Klima familjare mund tė jetė e ngarkuar nga ndonjė tension mė shumė. Motivet janė tė kota dhe zenkat tė gjalla. Bėni kujdes.


 • Akrepi --- Hėna vazhdon tė ju mbėshtesė dhe e bėn duke treguar anėn e saj mė allegro. Asgjė e mirė, duke patur parasysh fund-javėn e gjatė qė keni nė dispozicion. Sfera sentimentale shkon pėr mrekulli, nė cift cdo gjė ėshtė perfekte. Nėse jeni vetėm do tė keni fat pėr tė gjetur partnerin e duhur.


 • Shigjetari --- Gjendja shpirtėrore e tensionuar dhe humori ėshtė gjithmonė mė gri. Hėna, Mėrkuri dhe Saturni janė vėnė bashkė pėr tė ju krijuar probleme dhe pėr fat tė keq do ja dalin. Mendoni se nuk jeni mirė me shėndet, por kjo ndodhe vetėm pėr shkak tė ditės jo tė mirė qė keni kaluar me shendetin cdo gjė shkon OK.


 • Bricjapi --- Shumė mirė vėrtetė. Jo vetėm Hėna ėshtė gjthmonė shumė e gatshme pėr tė ju ndihmuar, por edhe Jupiteri potent edhe Venusi po ashtu. Jeni tė qetė dhe kjo ju sjell njė gjendje shumė mirė shpirtėrore.


 • Ujori --- Sektori i marrėdhėnieve ndėrpersonale duket se pėrfshihet nga vendosja e mirė planetare. Atmosfera e krishtlindjeve. marrėdhėniet shoqėrore janė nė plan tė parė. Cdo gjė shkon mirė dhe ju shkoni pėr mrekulli me miqtė tuaj. Edhe nėse klima nuk ėshtė nga mė tė mirat mos hiqni dorė nga ndonjė shėtitje nė ajėr tė pastėr.


 • Peshqit--- Pėr fat tė keq edhe pėr sot dukeni i destinuar tė mos vlerėsoni hyrjen e Hėnės nė shenjėn tuaj. Jeni tė paaftė pėr tė vlerėsuar disa probleme qė keni pėrballė. Fusha sentimentale ėshtė njė oaz paqeje dhe kėndi juaj i qetėsisė. Bėni mirė tė bėni ndonjė ushtrim joga pėr tė rikuperuar ekuilibrin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita


Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

Horoskopi Ditor Empty
MesazhTitulli: Horoskopi pėr ditėn e shtunė - 31/01/2009   Horoskopi Ditor Icon_minitime31/1/2009, 13:34

Horoskopi pėr ditėn e shtunė - 31/01/2009 • Dashi --- Nė fund tė javės dhe nė fund tė muajit, Hėna aleate me Jupiterin do ju dhurojė momente tė lumtura. Pas ditėve pak gri, do tė arrini t’ja nisni mirė. Shpirti binjak mund tė mos jetė larg. Dielli dhe Hėna favorizojnė njė takim me dikė tė aftė tė ju lejė pa frymė.

 • Demi --- Mund tė jetė momenti i mirė pėr tė ndryshuar pėr mirė disa nga zakonet tuaja ose ndoshta tė eleminoni disa nga ato tė pashėndetshmet. Pėrballojini zgjedhjet tuaja me kokėn lart, pa pasur frikė as nga tė tjerėt as nga dyshimet tuaja. Fund java ėshtė ideale pėr tė pushuar.

 • Binjaket --- Hėna tek Dashi ju dhuron momente tė kėndėshme pranė personit qė dashuroni, tė cilėt kanė stimėn tuaj dhe besimin tuaj. Mos e tradhėtoni kurrė fjalėn qė i keni dhėnė njė mikut tuaj. Falė njė caji tė mirė do arrini tė rregulloni pagjumėsinė.

 • Gaforrja --- Hėna nė kuadrat shuan entuziazmin e ditėve tė sapokaluara. Bėni mirė tė mos ju zėrė paniku, nėse keni situatėn nėn kontroll. Gjėja mė e rėndėsishme nė kėtė moment ėshtė tė reflektoni pėrpara se tė reagoni, duke dėgjuar ndonjė kėshillė.

 • Luani --- Buzėqeshja juaj ėshtė ngjitėse dhe ju nuk jeni tė vakėt pėr ta dhuruar, sė bashku ndoshta me ndonjė fjalė tė mirė. Askush nuk mund ti rezistojė tėrheqjes tuaj qė shtohet edhe nga Hėna. Pėr mirėqėnien tuaj psikofizike, bėni mirė tė lėvizni.

 • Virgjeresha --- Nėse po mendoni pėr muajin qė sapo keni kaluar, bėni mirė tė mos e gjykoni keq. Keni punuar gjithmonė shumė me ndėrgjegje dhe precision. Nuk mund ta mohoni kėtė. Fund java do ju ndihmonė tė kuptoni se ku duhet tė insistoni mė shumė me guxim dhe ku tė hiqni dorė.

 • Peshorja --- Do tė jetė mirė nėse i mbaroni shpejt disa cėshtje tė thjeshta edhe pse tė mėrzitshme. Nėse nuk doni tė gjendeni me njė tė djelė tė mbushur plot me punė mos i shtyni pėr neser cėshtjet qė keni. Bėni mirė tė ndiqni kėshilllėn e mjekut dhe tė limitoni cigaret.

 • Akrepi --- Dėshira pėr intimitet familjar mund tė ju shtyjė tė mos dilni nė kėto ditė, ndoshta duke kaluar sė bashku mbrėmjen pėrpara oxhakut. Konfuzioni dhe kaosi nuk bėjnė pėr ju nė kėtė moment dhe do tė preferoni tė refuzoni ftesėn e njė feste.

 • Shigjetari --- Hėna tek Dashi ju dhuron njė kurojo tė re dhe entuziazėm. Mėrzitja pėr ju ėshtė vetėm njė kujtim, nėse pėrdorni tė gjithė krijimtarinė tuaj. Keni shumė kurajo, prandaj zgjedhjet nuk ju trembin . Me vullnet mund tė arrini rezultatet shumė tė mira nė fushėn e sportit tuaj tė preferuar.

 • Bricjapi --- Hėna jo nė harmoni ju bėn tė besoni qė tė gjithė e kanė me ju. Qetėsohuni dhe reflektoni nė situatat qė do ju paraqiten me njė kthelltėsi tė madhe mendore. Ndoshta mund tė keni nevojė edhe pėr pak pushim dhe fund-java bėn pikėrisht pėr rastin tuaj.

 • Ujori --- Me Hėnėn tek Dashi do tė jeni tė puthur nga fati i mirė. Mund tė rrezikoni dicka mė shumė edhe nė njė lojė, pa e eksagjeruar. Nė kėtė periudhė do tė gjeni njė ekuilibėr tė madh, tė ndihmuar edhe nga Dielli me Hėnėn. Falė Diellit dhe Hėnės ne harmoni raporti juaj me seksin tjetėr do tė jetė nė njė periudhė tė mirė.

 • Peshqit --- Do tė jetė mirė nėse i mbaroni shpejt disa cėshtje tė thjeshta edhe pse tė mėrzitshme. Nėse nuk doni tė gjendeni me njė tė djelė tė mbushur plot me punė mos i shtyni pėr neser cėshtjet qė keni. Bėni mirė tė ndiqni kėshilllėn e mjekut dhe tė limitoni cigaret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita


Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

Horoskopi Ditor Empty
MesazhTitulli: Horoskopi pėr ditėn e diel - 01/02/2009   Horoskopi Ditor Icon_minitime1/2/2009, 15:39

Horoskopi pėr ditėn e diel - 01/02/2009
 • Dashi --- Nė fund tė javės dhe nė fund tė muajit, Hėna aleate me Jupiterin do ju dhurojė momente tė lumtura. Pas ditėve pak gri, do tė arrini t’ja nisni mirė. Shpirti binjak mund tė mos jetė larg. Dielli dhe Hėna favorizojnė njė takim me dikė tė aftė tė ju lejė pa frymė.

 • Demi --- Mund tė jetė momenti i mirė pėr tė ndryshuar pėr mirė disa nga zakonet tuaja ose ndoshta tė eleminoni disa nga ato tė pashėndetshmet. Pėrballojini zgjedhjet tuaja me kokėn lart, pa pasur frikė as nga tė tjerėt as nga dyshimet tuaja. Fund java ėshtė ideale pėr tė pushuar.

 • Binjaket --- Hėna tek Dashi ju dhuron momente tė kėndėshme pranė personit qė dashuroni, tė cilėt kanė stimėn tuaj dhe besimin tuaj. Mos e tradhėtoni kurrė fjalėn qė i keni dhėnė njė mikut tuaj. Falė njė caji tė mirė do arrini tė rregulloni pagjumėsinė.

 • Gaforrja --- Hėna nė kuadrat shuan entuziazmin e ditėve tė sapokaluara. Bėni mirė tė mos ju zėrė paniku, nėse keni situatėn nėn kontroll. Gjėja mė e rėndėsishme nė kėtė moment ėshtė tė reflektoni pėrpara se tė reagoni, duke dėgjuar ndonjė kėshillė.

 • Luani --- Buzėqeshja juaj ėshtė ngjitėse dhe ju nuk jeni tė vakėt pėr ta dhuruar, sė bashku ndoshta me ndonjė fjalė tė mirė. Askush nuk mund ti rezistojė tėrheqjes tuaj qė shtohet edhe nga Hėna. Pėr mirėqėnien tuaj psikofizike, bėni mirė tė lėvizni.

 • Virgjeresha --- Nėse po mendoni pėr muajin qė sapo keni kaluar, bėni mirė tė mos e gjykoni keq. Keni punuar gjithmonė shumė me ndėrgjegje dhe precision. Nuk mund ta mohoni kėtė. Fund java do ju ndihmonė tė kuptoni se ku duhet tė insistoni mė shumė me guxim dhe ku tė hiqni dorė.

 • Peshorja --- Hėna nė opozitė ju kujton qė jo gjithmonė mund tė avanconi pa parė rreth e rrotull. Disa pengesa mund tė ju pengojnė tė bėni pėrpara. Jeni tė vendosur tė coni pėrpara njė raport serioz dhe tė gjatė. Prandaj bėni mirė tė hiqni dorė nga flirtet dhe aventurat kalimtare.

 • Akrepi --- Dėshira pėr intimitet familjar mund tė ju shtyjė tė mos dilni nė kėto ditė, ndoshta duke kaluar sė bashku mbrėmjen pėrpara oxhakut. Konfuzioni dhe kaosi nuk bėjnė pėr ju nė kėtė moment dhe do tė preferoni tė refuzoni ftesėn e njė feste.

 • Shigjetari --- Hėna tek Dashi ju dhuron njė kurojo tė re dhe entuziazėm. Mėrzitja pėr ju ėshtė vetėm njė kujtim, nėse pėrdorni tė gjithė krijimtarinė tuaj. Keni shumė kurajo, prandaj zgjedhjet nuk ju trembin . Me vullnet mund tė arrini rezultatet shumė tė mira nė fushėn e sportit tuaj tė preferuar.

 • Bricjapi --- Hėna jo nė harmoni ju bėn tė besoni qė tė gjithė e kanė me ju. Qetėsohuni dhe reflektoni nė situatat qė do ju paraqiten me njė kthelltėsi tė madhe mendore. Ndoshta mund tė keni nevojė edhe pėr pak pushim dhe fund-java bėn pikėrisht pėr rastin tuaj.

 • Ujori --- Me Hėnėn tek Dashi do tė jeni tė puthur nga fati i mirė. Mund tė rrezikoni dicka mė shumė edhe nė njė lojė, pa e eksagjeruar. Nė kėtė periudhė do tė gjeni njė ekuilibėr tė madh, tė ndihmuar edhe nga Dielli me Hėnėn. Falė Diellit dhe Hėnės ne harmoni raporti juaj me seksin tjetėr do tė jetė nė njė periudhė tė mirė.

 • Peshqit --- Do tė jetė mirė nėse i mbaroni shpejt disa cėshtje tė thjeshta edhe pse tė mėrzitshme. Nėse nuk doni tė gjendeni me njė tė djelė tė mbushur plot me punė mos i shtyni pėr neser cėshtjet qė keni. Bėni mirė tė ndiqni kėshilllėn e mjekut dhe tė limitoni cigaret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Horoskopi Ditor Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi Ditor   Horoskopi Ditor Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Horoskopi Ditor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Horoskopi ..:2oo9:..
» Horoskopi Vjetor ..::2oo8::..
» Horoskopi Humoristik ..::2oo8::..
» Horoskopi i 2008 i kushtohet MIUT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Kafja e Forumit-
Kėrce tek: