Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Shkenca & Teknologjia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Fenomene Paranormale

A egzistojnė fenomenet paranormale apo ato janė vetėm mashtrime tė persosura?
415Vampirizmi
9/2/2009, 04:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin404prej 26/11/2008, 04:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri
Ngjitės

Kuriozitete

 
0Admin391prej 13/11/2007, 02:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest711prej 26/2/2009, 17:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita442prej 20/2/2009, 01:20
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Leonita427prej 19/2/2009, 15:53
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Leonita379prej 19/2/2009, 15:46
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest491prej 18/2/2009, 18:23
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest404prej 18/2/2009, 18:20
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita390prej 15/2/2009, 16:56
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh460prej 15/2/2009, 14:53
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita448prej 14/2/2009, 02:23
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita390prej 14/2/2009, 00:35
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita392prej 13/2/2009, 19:19
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita399prej 13/2/2009, 01:44
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh412prej 12/2/2009, 00:35
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh384prej 10/2/2009, 00:39
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh397prej 10/2/2009, 00:38
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh366prej 10/2/2009, 00:37
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita389prej 9/2/2009, 02:55
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita369prej 9/2/2009, 02:38
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita361prej 9/2/2009, 02:37
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita415prej 9/2/2009, 02:34
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita438prej 9/2/2009, 02:06
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh382prej 8/2/2009, 17:22
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita485prej 8/2/2009, 16:34
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita368prej 8/2/2009, 15:58
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita364prej 8/2/2009, 15:56
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita393prej 8/2/2009, 15:52
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita380prej 8/2/2009, 15:49
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Leonita606prej 8/2/2009, 15:47
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1BoraBardh361prej 4/2/2009, 18:31
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh394prej 1/2/2009, 15:55
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh368prej 1/2/2009, 15:54
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1BoraBardh390prej 24/1/2009, 02:52
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh382prej 18/1/2009, 19:26
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh426prej 18/1/2009, 19:25
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh654prej 18/1/2009, 19:22
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh387prej 7/1/2009, 23:45
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh437prej 7/1/2009, 23:44
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh427prej 7/1/2009, 23:44
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh432prej 7/1/2009, 23:42
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh400prej 24/12/2008, 22:46
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh426prej 24/12/2008, 22:45
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh413prej 24/12/2008, 22:44
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh402prej 24/12/2008, 22:43
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3BoraBardh436prej 13/12/2008, 16:53
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3BoraBardh470prej 13/12/2008, 16:52
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh421prej 6/12/2008, 01:50
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh463prej 23/4/2008, 18:36
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh431prej 20/3/2008, 17:35
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Admin489prej 7/2/2008, 16:52
Albulena Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės