Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Leksione nga Bono

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Leksione nga Bono   14/11/2009, 17:34

Jay-Z thotė se ka mėsuar shumė pėr artin skenik duke studiuar performacat e liderit tė U2, Bono Vox.
“Ka ditė qe je m…. Nuk te behet asgje, e jo me te dalesh ne skene, por prape duhet te gjesh ate vijen e mesme, duhet te percjellesh mesazhin sa me mire dhe sa me fort tek ata qe kane paguar bileten per te te pare. Une kam qene shume i levizshem ne skene dhe me eshte dashur shume pune, duke para shpesh koncertet e U2, per te qendruar ne vendin e duhur ne momentin e duhur” thotė Jay-Z duke shtuar -
”Njė fije e ngushtė e ndan mos lėvizjen nė skenė dhe tė qenit i mėrzitshėm: Bono per shembull nuk lėviz nė skenė, por ėshtė njė performues i fuqishėm, di si ti amplifikoje levizjet, apo si te beje nje monolog per se mbari. Eshte njeriu qe me ka mesuar shume.”

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Leksione nga Bono
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: