Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Barcoleta per Bjondinat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat Icon_minitime19/3/2008, 17:34

Biondina
Jepi edhe njė shansė
Ne nje konkurs ne Gjermani moderatori pyet nje konkurues."sa bejne 2+2?""5,qe pergjigja"-Gjithe salla tha.jepi dhe nje shans.Moderatori pyet perseri."Sa bejne 2+2?"-"3 -qe pergjigjja"Salla edhe njehere-Jepi edhe nje shans.Moderatori drejtohet nga konkuruesi dhe me nje ton te ashper e pyet perseri."Sa bejne 2+2?" "4 -u pergjigj konkuruesi" Nje bjonde nga salla,"-Jepi dhe nje shans!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat Icon_minitime19/3/2008, 17:35

Biondina dhe burri i saj

Burri me gruan po fluturonin kur pa prit masė dėgjojnė njė zhurmė. Piloti njofton me altoparlant se njė motor ėshtė prishur the fluturimi do te zgjas 30 minuta me shumė se ishte parashikuar....Mbas 30 minutash pėrsėritet e njėjta gjė por piloti njofton se po fluturojnė me 2 motorė dhe fluturimi do te zgjas edhe 40 minuta te tjera.....Njė gjė e tille pėrsėrit dhe piloti njofton me altoparlant se: tani po fluturojmė vetėm me 1 motor dhe fluturimi do te zgjas 2 ore me shumė se e kishim parishikuar..........
Biondja pa prit masė thotė : Nėse edhe motori tjetėr prishet, a do tė ngelim kėtu gjithė ditėn?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat Icon_minitime19/3/2008, 17:35

Biondina

Dy bionde qėndrojnė pranė njė lumi por ne ane te kundėrta. Biondja nga njėra ane e lumit e thėrret bionden ne anėn tjetėr dhe e pyet? Hej, te lutem me thuaj se si mund te kaloj ne anėn tjetėr te lumit?
Biondja tjetėr i pėrgjigjet: Po ti tashme je ne anėn tjetėr te lumit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat Icon_minitime19/3/2008, 17:35

Biondina

B. Doktor unė dua te bėhem 100 vjeē
D. A pini duhan?
B. Jo!
D. A hani aq sa keni dėshire?
B. Jo!
D. A shkoni vone ne shtrat?
B. Jo!
D. A keni histori me femra?
B. Jo!
D. Po pse do te jetosh kaq gjatė pra?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat Icon_minitime19/3/2008, 17:36

Testi i shtatzėnisė


Dje e kam bere testin e shtatzėnisė po i thotė biondina biondinės, kjo tjetra i kthehet a kenė pyetjet e vėshtira.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat Icon_minitime19/3/2008, 17:36

11 Biondinat

Gjate nje ngjitjeje neper shkembinje, 11 bjonde dhe 1 zeshkane kishin ngecur te kapura per litar. Litari nuk i mbante te gjitha dhe mund te keputej dhe te gjitha do vdisnin.
Zeshkanja fillon t'u flase perzemersisht bjondinave se si ajo do te sakrifikonte veten e saj per te shpetuar jeten e 11 bjondinave.

Ne fund, te gjitha bjondinat duartrokasin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat Icon_minitime19/3/2008, 17:37

Biondinat nga fshati "Suedi"


Njė student njoftohet me njė vajzė bjondine nga nje fshat, kėshtu qė nė takimin e pare vendosin tė hynė nė njė kafiteri.
Afrohet kamarieri dhe po i pyet se ēka dėshirojnė tė pinė dhe:
Kamarieri: Dėshironi tė pini diēka?
Studenti i drejtohet vajzes dhe e pyet :
Studenti:Ē’doni tė pini?
Vajza:Jo asgjė nuk dua !
Studenti:Merr mori diqka se duhet.
Vajza:jo asgjė nuk dua !
Pas disa pėrsėritjeve,prap vajza nuk vendosė qė tė marrė ndonjė pije,kėshtu qė studenti i thotė kamarierit qė ti sjellė dy coca-cola.
Duke shkuar kamarieri vajza thotė:
Mi sjellė edhe mua dy coca-cola.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat Icon_minitime20/1/2009, 00:50

Gjate nje ngjitjeje neper shkembinje, 11 bjonde dhe 1 zeshkane kishin ngecur te kapura per litar. Litari nuk i mbante te gjitha dhe mund te keputej dhe te gjitha do vdisnin.
Zeshkanja fillon t'u flase perzemersisht bjondinave se si ajo do te sakrifikonte veten e saj per te shpetuar jeten e 11 bjondinave. Ne fund, te gjitha bjondinat duartrokasin.


lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat Icon_minitime20/1/2009, 17:47

Hahahahahaah kta dy te fundit ishin shum t'forta Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat Icon_minitime29/1/2009, 19:01

Biondina nė kafiteri:
- Mė falni, ēfarė ėshtė kjo farė "hibiskus"?
- Ėshtė ēaj.
- Atėherė mė jepni njė hibiskus tė kamomilit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
saranda
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 9
Age : 23
Location : kosove
Registration date : 09/06/2010

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat Icon_minitime9/6/2010, 15:49

hahhaha shum e fort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta per Bjondinat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Humori-
Kėrce tek: