Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin1002213/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riHumori Empty 0Admin74326/11/2008, 04:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riHumori Empty 6Admin12108/1/2008, 13:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riHumori Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
25Admin999917/1/2011, 06:18
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riHumori Empty 10saranda213720/7/2010, 15:43
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riHumori Empty 0saranda10909/6/2010, 22:35
saranda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riHumori Empty 10BoraBardh100099/6/2010, 15:49
saranda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riHumori Empty 4AdmiraL274229/6/2009, 13:45
Odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riTalking 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
40BoraBardh292410/2/2009, 01:06
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riHumori Empty 2BoraBardh12803/12/2008, 01:13
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riHumori Empty 11BoraBardh11543/12/2008, 01:11
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riHumori Empty 1AdmiraL97524/11/2008, 21:27
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riHumori Empty 0BoraBardh87621/3/2008, 16:25
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riHumori Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
52Admin778219/3/2008, 17:32
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riHumori Empty 4Admin105927/1/2008, 14:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riHumori Empty 3Admin146026/1/2008, 16:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riHumori Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
31Admin573118/11/2007, 12:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riHumori Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
75Admin1001218/11/2007, 04:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riHumori Empty 23Admin568218/11/2007, 03:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riHumori Empty 0AdmiraL86815/11/2007, 19:27
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riHumori Empty 0AdmiraL150315/11/2007, 19:25
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės