Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Ndjeshmėria

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Ndjeshmėria Empty
MesazhTitulli: Ndjeshmėria   Ndjeshmėria Icon_minitime20/3/2008, 05:44

Cila ėshtė ajo gjė qė na bėn tė ndryshėm nga kafshėt...pėrvec brirėve dhe bishtit ?

"Ndjeshmeria"

Pėr shumė persona ėshtė dobėsi ndėrsa pėr shumė persona tė tjerė fisnikeri.
Nuk besoj se ka njeri nė botė qė ti mungojė ndnjenja, well, perveē DRAKULES sigurisht he is a dead man what does he know??
Personi qė deklaron tė kundėrtėn ose shtiret sikur ėshtė njė copė akull, ai ėshtė mė i ndjeshmi dhe mbrojtja me e mirė ėshtė tė hiqet i tillė.

Arsyeja qė shumė nga ne e quajnė dobėsi ndoshta ka tė bejmė me faktin qė ka njėrėz qė janė pa skrupuj dhe e pėrdorin kėtė pėr qellimet dhe arritjet e tyre djallzore.

Pėrderisa tė gjithė e pranojmė qė jemi qenje njerėzore dhe qė njė zemer rreh brenda nesh, tė gjithė e pranojmė ( pa shume deklarata ) se kemi ndjenja.

Ndjeshmėria Hwbhvb082086022dm1

Me shumė rrespekt AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 30
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

Ndjeshmėria Empty
MesazhTitulli: Re: Ndjeshmėria   Ndjeshmėria Icon_minitime20/2/2010, 16:40

Ndjeshmeria ka te bej me ndjesi te thelle dhe shume te rafinuar.

Eshte brenda teje dhe shfaqet e manifestohet atehehere kur ti e heton ne vete nderhyrjen nga faktore te jashtem ose te brendshem te cilet behen shtytes qe ti te reagosh perseri.

Kjo ka te bej me ndjeshmerin e asaj qe ngerthen ne vete e tere qenia jone ne te gjitha kohet.

Ndjeshmeria ka te bej me shume me pervojen personale te asaj qe vertet eshte brenda nesh; me jeten e botes emocionale.

Ajo eshte e prirur qe te perceptoj boten e padukshme perreth nesh! Gjithmone ka per synim qe te sherbeje si mjet drejtesie per gjdo gjykim tonin.

Me ose pa paramendim ajo sikur i flet ndergjegjes sone perderisa ajo eshte ne gjendje ta degjoi.

[b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tiffany008
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 3
Age : 31
Location : USA
Registration date : 04/11/2010

Ndjeshmėria Empty
MesazhTitulli: Reply!!   Ndjeshmėria Icon_minitime4/11/2010, 10:19

Great news... Ndjeshmeria ka te bej me shume me pervojen personale te asaj qe vertet eshte brenda nesh; me jeten e botes emocionale.
Ajo eshte e prirur qe te perceptoj boten e padukshme perreth nesh! Gjithmone ka per synim qe te sherbeje si mjet drejtesie per gjdo gjykim tonin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Ndjeshmėria Empty
MesazhTitulli: Re: Ndjeshmėria   Ndjeshmėria Icon_minitime22/2/2011, 04:10

Kosovarja, me pelqen shkrimi jot.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Ndjeshmėria Empty
MesazhTitulli: Re: Ndjeshmėria   Ndjeshmėria Icon_minitime23/2/2011, 22:00

Kosovarja osht poete Ndjeshmėria 29718 Ndjeshmėria 947441
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Sponsored content
Ndjeshmėria Empty
MesazhTitulli: Re: Ndjeshmėria   Ndjeshmėria Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ndjeshmėria
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: