Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin1002213/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
47BoraBardh254814/9/2012, 16:59
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 20BoraBardh119614/9/2012, 16:56
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 11Leonita76614/9/2012, 16:54
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 14BoraBardh79814/9/2012, 16:52
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 9Kosovarja75314/9/2012, 16:50
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 10Bukuroshja8548/3/2012, 23:26
ningada Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riQuestion 0Mimoza Krasniqi53119/2/2012, 22:33
Mimoza Krasniqi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 4AdmiraL95023/2/2011, 22:00
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 6Leonita88420/2/2011, 07:24
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 6BoraBardh79620/2/2010, 16:51
Kosovarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 8BoraBardh94420/2/2010, 16:48
Kosovarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 7BoraBardh232420/2/2010, 16:45
Kosovarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 15BoraBardh158220/2/2010, 16:36
Kosovarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 14BoraBardh69318/2/2010, 23:01
Kosovarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 11BoraBardh72617/2/2010, 17:27
Kosovarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
26Bukuroshja117617/2/2010, 06:07
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 18Bukuroshja96916/2/2010, 20:06
Kosovarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 2Bukuroshja6523/7/2009, 14:02
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 5Bukuroshja69613/5/2009, 15:57
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 17BoraBardh112127/1/2009, 21:22
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 12BoraBardh139526/1/2009, 20:01
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 19BoraBardh171427/12/2008, 19:34
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 9BoraBardh71324/12/2008, 22:21
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 0Admin63226/11/2008, 03:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 8BoraBardh6373/1/2008, 14:14
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riDiskutime Shoqėrore Empty 7BoraBardh64829/12/2007, 17:59
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės