Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?!

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 35
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Empty
MesazhTitulli: Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?!   Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Icon_minitime15/12/2008, 21:58

Un mendoj : Hahahahhaahgaggahghahgahgahgahgahgahghgahga:qeqehaha:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 35
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?!   Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Icon_minitime16/12/2008, 04:49

Po mund me then qe edhe pse bushi kishte shku ne Irak per politik ajo ne fakt u shendru ne nje comedi te madhe qe valla kom qesh me ze te dhe shpresoj dhe besoj qe osht comedia me e mir e vitit 2008.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 35
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?!   Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Icon_minitime16/12/2008, 10:43

lol! Admin po per bese shum qesharake .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?!   Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Icon_minitime18/12/2008, 17:45

huhauahuaahaua mendoj qe ish shume fort sken e bukur Hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Albulena
Senior Member
Senior Member
Albulena

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 33
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?!   Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Icon_minitime20/12/2008, 03:30

Un mendoj se ish kon show hahahaha clown
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 35
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?!   Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Icon_minitime20/12/2008, 18:28

hahahah , ani sa shpejt e ka hek kryt , si rryma ... lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?!   Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Icon_minitime21/12/2008, 19:02

Po bre sikur kish ushtru kunfu huahauahauahauahauahuaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 35
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?!   Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Icon_minitime21/12/2008, 22:48

hahahhahaah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 101
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?!   Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Icon_minitime24/12/2008, 19:23

Hahaha Mos ma Kujtoni ate moment sepse ka qene shume Qesharake Very Happy

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 35
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?!   Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Icon_minitime24/12/2008, 22:21

lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?!   Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Qka mendoni per fluturimin e Kepucve ka fetyra e G.Bush-it?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: