Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty

Shko poshtė 
+3
TheBest
Admin
Bukuroshja
7 posters
AutoriMesazh
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Empty
MesazhTitulli: Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty   Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Icon_minitime23/1/2009, 17:18

Ja une do filloj ketu para se te pergjegjni ju postues te nderuar...

Mrekullia ime kisha pas deshir mbrem te jem dikund larg por hmmmm do vi dita...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 35
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty   Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Icon_minitime23/1/2009, 17:22

Mrekulli per mua do ishte nese kisha mund te Fluturoj edhe e kisha pa krejt Boten nga lart si nje shqiponje.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty   Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Icon_minitime23/1/2009, 19:47

Qy qy Admin mo bre,mire kishte qen po ja qe smundet njeriu te fluturoje hahahaha Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty   Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Icon_minitime24/1/2009, 00:03

Mrekulli per mu do ishte te gjej 1.000.000 Euro Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty   Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Icon_minitime24/1/2009, 01:04

Hahahahaha Proffesional mir e ke valla edhe une jam me tyy,qkyr nese i gjen a i ndajm per gjys a Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty   Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Icon_minitime24/1/2009, 01:15

hahahaha po patjeter veq ishalla i gjejm qyy me i gjet di qka baj Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty   Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Icon_minitime24/1/2009, 01:28

Mrekullia per mua ishte ne keto mommente hmmmm me i gjet qate sume te parave qe i permendi Professional se shume te emble bre jan Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty   Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Icon_minitime24/1/2009, 01:38

Bukuroshja shkruajti:
Mrekullia per mua ishte ne keto mommente hmmmm me i gjet qate sume te parave qe i permendi Professional se shume te emble bre jan Razz
Hahahahahahahahahahah sdihet Bukuroshja ndoshta edhe realizohet kjo mrekulli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 35
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty   Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Icon_minitime24/1/2009, 01:44

Ok se po bahna un pak kshtu serioze edhe po tham, qe mrekullija kishe me qen qe te ndalen kto lufta,dhe kjo urrejte tek njeri tjetri tash ma, se u ba pak e tepert... edhe po vdesin njerzit sikur tishin miza ne zheg .. Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty   Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Icon_minitime24/1/2009, 02:13

ProfessionaL shkruajti:
Bukuroshja shkruajti:
Mrekullia per mua ishte ne keto mommente hmmmm me i gjet qate sume te parave qe i permendi Professional se shume te emble bre jan Razz
Hahahahahahahahahahah sdihet Bukuroshja ndoshta edhe realizohet kjo mrekulli

Hahahahaha Professional fjale me vend,por ka mundesi qe edhe perfiton nga kjo sume e madhe qe permendem me heret Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty   Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Icon_minitime24/1/2009, 02:25

ooo qka po thot normal qe perfitoj qyy hahahahah hajd edhe na bajm me mendje darsem Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty   Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Icon_minitime26/1/2009, 19:24

Mrekullia ime ishte ne keto mommente per me ja fut dikund largg Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 101
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty   Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Icon_minitime28/1/2009, 21:50

Edhe une Pajtohem me BoraBardh , Mrekullia me e mir do ishte te Ndalen Luftrat Ne Bote ...

Me rrespekte AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty   Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Icon_minitime7/2/2009, 19:14

Mrkullia ime dua te ishte ne keto mommente, te jem vetem disa minuta tek vendlindja ime asgje ma shume Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty   Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Icon_minitime8/2/2009, 05:53

hahhaah so ideja e keqe Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty   Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Icon_minitime13/2/2009, 03:24

mrekullia ime eshte te takoj dieknd per mommentin por.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 35
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty   Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Icon_minitime13/2/2009, 03:50

Mrekullia me e madhe per mua do ishte te shfaqet para meje Jennifer Lopez Wink

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty   Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Icon_minitime22/5/2009, 14:52

Mrekullia ime per mommentin eshte qe me del para syve Enrique Iglesias :P hihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 31
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty   Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Icon_minitime16/2/2010, 20:06

Te kthehej koha prapa Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty   Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfar mrekullie do te donit te ndodhte ne keto momente pėr ty
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: