Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??

Shko poshtė 
+6
Bjonda
Admin
Cherry_
BoraBardh
TheBest
Bukuroshja
10 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime24/1/2009, 18:55

... Question


Edituar pėr herė tė fundit nga ProfessionaL nė 25/1/2009, 19:19, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : [b]titull[b] - Nuk behet titulli me bold !!!)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime25/1/2009, 19:20

Bukuroshja shum shum e bukur je Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 35
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime25/1/2009, 20:59

Dua te them se jeni te Mrekullushem t'gjithe Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime25/1/2009, 23:25

Une dua te ju them juve krejtve qe jeni ketu,kur mundem te ju takoj te gjithve per nje kohe ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime25/1/2009, 23:26

ProfessionaL shkruajti:
Bukuroshja shum shum e bukur je Smile

Faleminderit Professional edhe ti je bukurosh Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime26/1/2009, 19:00

S'kemi orar te caktuar per qata edhe nuk na gjen online per nji koh qy.
Flm Bukuroshja Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime26/1/2009, 19:21

Sps Professional Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Cherry_
V.I.P
V.I.P
Cherry_

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 38
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime17/2/2009, 20:16

Po ju them te gjithve se me keni munguar ketyre diteve Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 35
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime17/2/2009, 22:14

Cherry_ shkruajti:
Po ju them te gjithve se me keni munguar ketyre diteve WinkPo ku je kan moj ... na ketu jemi kan Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime18/2/2009, 04:07

MariGona te them ishalla sheh nje ender sa te mirre sonte Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Cherry_
V.I.P
V.I.P
Cherry_

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 38
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime18/2/2009, 14:06

MariGona shkruajti:
Cherry_ shkruajti:
Po ju them te gjithve se me keni munguar ketyre diteve WinkPo ku je kan moj ... na ketu jemi kan Laughing


ooo kam qen diku Larg hahaha bounce


MariGona hec te Smile pak hhehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 35
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime18/2/2009, 19:14

Bukuroshja shkruajti:
MariGona te them ishalla sheh nje ender sa te mirre sonte Very Happyhahahaha Bukuroshe .. u qkyva tu pa endrra tmira , po asnja spom realizohet.. hahahahaha *qaf-qaf*
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 35
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime18/2/2009, 19:15

Cherry_ shkruajti:
MariGona shkruajti:
Cherry_ shkruajti:
Po ju them te gjithve se me keni munguar ketyre diteve WinkPo ku je kan moj ... na ketu jemi kan Laughing


ooo kam qen diku Larg hahaha bounce


MariGona hec te Smile pak hhehe
ku moj dikun larg, ani shejt qenke kthy pra.. hahahaha Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime23/2/2009, 02:44

Adminit i them si eshte me disponim sonte..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 35
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime23/2/2009, 02:48

Me thon te drejten sot dikush qe s'ja vlen me theksu ma ka prish pak disponimin po pergjithsish mir jom... flm

Ndersa ti Bukuroshja si je me disponim ?

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime23/2/2009, 02:56

pse kush ta paska prish??


une mir jam me ju gjithmon mire jam me disponim Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 35
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime23/2/2009, 02:57

Nuk esht me rendesi, Gezohem qe je mire Very Happy

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime1/3/2009, 20:09

Adminit i them ku eshte qe ka humb fare se shoh Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime1/3/2009, 20:59

Tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime22/5/2009, 15:01

Po ju them ku jeni more, se nuk jeni shume aktiv/e ketu confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zymer
Junior Member
Junior Member
zymer

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 45
Location : Lipjan
Registration date : 28/05/2009

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime28/5/2009, 10:38

po ju them, sa here kam kerkuar diqka, jam gjetur ne mesin tuaj, Mire se u gjej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime2/6/2009, 15:00

Bukuroshja foto e mir valla me pelqeu hahah Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime13/9/2009, 13:55

Ju them te ghithve,qe keni humb krejt fare!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
BlueScreen

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 37
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime14/9/2009, 03:56

Pershendetje Per stafin A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? 947441
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime23/9/2009, 19:56

Pershendetje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Empty
MesazhTitulli: Re: A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??   A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ?? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A keni per ti thene dikuj diqka,thuani ketu. ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: