Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ?   Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Icon_minitime28/1/2009, 01:02

Supozoj qe keni ndonje vend te endrrave tuaja. Cili eshte ai vend qe do deshironit te jetoni ose te pakten ta vizitoni dhe pse ? Cila eshte karakteristika qe ju ka lene pershtypje per ndonje vend ?

Mua me ka pelqyer gjithmon Zelanda e Re. Kam arritur qe ta vizitoj dhe me te vertet eshte nje vend shum i bukur me bukuri te medha natyrore. Ka vende ku mund te freskohesh dhe me ka lene shum pershtypje pamja e pergjithshme nga te gjitha aspektet.Ka dhe shum vende te tjera qe i kam vizituar por nga te gjitha me se shumti me ka pelqyer Zelanda e Re dhe Australia sepse kishin nje jete te ngjajshme etj....

Leonita...

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Jack_Sparrow_Avatar_II_by_Ardis84
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ?   Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Icon_minitime28/1/2009, 19:56

Mua qdoher m'ka pelqy Amerika sidomos Los Angeles, nese ndonjeher e nderoj vendbanimin atje edhe kam me shku. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 37
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ?   Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Icon_minitime30/1/2009, 20:19

ProfessionaL Pse bash Los Angeles Razz


Mua me pelqen Florida Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ?   Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Icon_minitime30/1/2009, 23:47

Ajo m'ka pelqy qdoher , edhe Florida asht vendi i bukur Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ?   Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Icon_minitime31/1/2009, 02:00

ProfessionaL shkruajti:
Mua qdoher m'ka pelqy Amerika sidomos Los Angeles, nese ndonjeher e nderoj vendbanimin atje edhe kam me shku. Razz
Haha.. Po ty ish dasht me te qu ne Hollywood, se tjeter kun nuk te kish pas hije me jetu ty Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ?   Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Icon_minitime31/1/2009, 02:02

Un kisha pas qef me jetu ne Australi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 30
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ?   Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Icon_minitime19/2/2010, 23:04

Ne kosove,eshte vendlindja ime I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
BlueScreen

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 36
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ?   Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Icon_minitime20/2/2010, 00:37

Une ne zenlanden e re Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? 586699
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
floriana
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 5
Age : 26
Location : kosovo
Registration date : 06/02/2011

Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ?   Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Icon_minitime6/2/2011, 16:50

Do te deshiroja te jetojaa ne spanje pikerisht ne valencia aty kam jetuar 5 vite dhe deshiroj tee shkoj prap te gjitha i kamm atjee venn me te rehatshemm see valencia nuk besoj se ka ndoku I love you Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
BlueScreen

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 36
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ?   Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Icon_minitime7/2/2011, 19:07

floriana pse tash ku jeton ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
floriana
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 5
Age : 26
Location : kosovo
Registration date : 06/02/2011

Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ?   Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Icon_minitime8/2/2011, 02:08

blue scren tani jetoi ne kosovv bash ne nje vend qe miren me thashetheme quhet rahovec se dija keni njohuri per te?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Member
Member
shaban cakolli

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 35
Location : gjermani
Registration date : 14/09/2012

Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ?   Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Icon_minitime14/9/2012, 16:54

Gjėthnje do tė deshiroja te jetoja ne vendlindje,dikur mė privuan pushtuesit nga kjo e drejte,tani ka humbur perspektiva....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ?   Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ku do te deshironit te jetoni dhe pse ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: