Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 03:57

Shkova ne Shtepi


Jon kan Hasa edhe Hysa edhe tu u shetit rruges nuk e shohin ni grop te madhe e rrzohen.E tani nuk mujn me dal prej gropes 2 dite e Hasa nervozohet edhe ja bon Hyses:Hys edhe 5 minuta nese nuk dalum une shkova ne shpi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: Provimi i hases e hyses   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 03:57

Provimi i hases e hyses


ish kan ni her hasa e hysa.e kishin ni provim,e per mi kalu ate provim e kishin ba ni dallavere. kur hini hasa n“provim profesori ia bani tri pytje:
qka hajna na? hasa i tha:
speca kastraveca patligjana e te tjera
me qka luftojna?hasa i tha: tenka automata mitroleza etj
a ka jete ne hane?hasa tha: thuhet qe po por shkenca ende se ka vertetu. e kur hini hysa profesori iau kish nrru venin pytjeve.profesori e pyti:me qka luftojna na ? ai i tha: me patligjana kastraveca speca etj
profesori e pyti:qka hajna na? tenka automata mitroleza etj.
profesori i tha: a je budall ti? hysa i tha: thuhet qe po por shkenca ende se ka vertetu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: vjerrsha   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 03:58

vjerrsha


kan hi hasa edhe hysa me vjedh ne bank edhe hasa hin ne brendi te bankes e hysa rrin me rujt te dera
edhe vjen nje polic edhe i thote hyses qka po ban e ky i thote se jam te shkrujt vjerrsha , polici i donte vjerrshat edhe i thote lexoma nje , ja nis hysa
LINDI DJELLI
PERENDOJ HANA
IK HAS
SE TU *I NANA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: hasa e hysa ne burg   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 03:59

hasa e hysa ne burg


hasa e hysa ishin kon ne burg e hasa mer ni gur e nis me shkrujt te muri i thot husa mos o has mos shkruj se po na perzan prej burgu...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: Hasa Hysa   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 03:59

Hasa Hysa


U kan Hasa edhe Hysa hasa u kan i meqem e hysa u kan budall edhe jon shku me ni provim te historis edhe u hi hysa. Ja ka bo profesori a e din kush u kan sundusi ma i madh ne bot ai ka than hitleri ne cilin vit ka vdek ja ka bo 1948 a ka pas jet para dinisaurve ai ka than po shkenca e ka zbulu bota nuk o tu besu edhe u dal ai krejt pergjigjet e sakta edhe ja ka bo hasa hyses pergjigjet ishin hitleri 1948edhe shkenca e ka zbulu bota nuk osht duke besu edhe u hi hysa ja ka bo profesori qysh e ki emrin ai ka than hitler sa vjet i ki ai ka thon 1948 a je budall.... shkenca e ka zbulu bota nuk osht tu besu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: Hasa e Hysa   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 04:00

Hasa e Hysa


Ishin kan Hasa e Hysa edhe ishin shku ne 1 lokal edhe e shohin veten ne pasqyre,ato nuk kishin pa paqyre kurr edhe i thot Hasa Hyses a jan qito kojshiket tona,Hysa thot po,Hasa i thot a shkojna e i folum tu dasht mu qu e mi fol edhe ato qohen ne pasqyre ,Hasa i thot Hyses leje se po vin ato me na fol neve .........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: ku has sa larg shkove   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 04:00

ku has sa larg shkove


U kon nihere hasa edhe hysa edhe hysa i ka ble nipare dyrbi edhe hasa ja ka boo a e bojna ni gar me vrapu ja ka bo hysa poo mandej hysa i ka vnu dyrbit me pa ku ka shku hasa edhe i ka vnu mrapsht edhe ka thon ku has sa shpejt shkove..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: Hasa ne shkoll   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 04:01

Hasa ne shkoll


Po shkon ne shkoll Hasa edhe tash profesori i gjuhes pi vet nxansit qka don me thon fjala knaqsi.Dikush ty thon qokollat dikush banane krejt per veti e po ja bon hases ani pra has qka don me thon per ty fjala knaqsi aj po thot botht e ni qikes 16 vjeqare.Po e qet prej ore edhe po i thot neser pa prind nuk te pranoj ne ore.Neser ky po vjen pa prind edhe po ulet ne bank te fundit se gjith ish kon ne te paren.Kur e pa profesori po i thot pse ke ardh pa prind edhe pse je ul ne bank te fundit.Ai po thot me ka thon baba nese botht e ni qikes 16 vjeqare sjon knaqsi ather ti kokshe peder edhe duhet me nejt sa ma larg teje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: hasa e hysa   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 04:01

hasa e hysa


u kon hasa hysa edhe kan shku ne amerik edhe kan hi me nje hotel me hanger buk edhe hasen e kap muti edhe shkon ne WC edhe e sheh WC shum shum te pastert edhe nuk e bon mutin ne shole po e mer nje pallom edhe e bon ne pallom edhe kur te kryn don me gjujt pallomen me mut prej dritares edhe smunet e e gjun ne pllaka edhe e thirr pastrusin i thot po ti dho 500E veq heke mutin prej qatyhi e pastrusi i thot po ti dho 1000E veq kallxom qysh e bone qatje nalt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: hasa dhe hysa ne amerik   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 04:02

hasa dhe hysa ne amerik


ishin shku hasa dhe hysa ne restorant.ma vone u kthyen ne banes.kur hypen ne katin e40 hasa i tha hyses:oj hys po du me tkallxu diqka-hasa tha:hajt se m kallxon ne katin 70-.kur u mrriten ne katin 70 hasa i tha hyses:i kam harru qelsat.ato kur mrriten posht hasa i tha hyses:po baj hajgare se qelsat i kam ne gjep.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: Violina   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 04:02

Violina


Jon kan Hasa e Hysa edhe e kan ble ni violin e o dasht me qu en katin e 100.E tash kur mrrijn te kati i 94 ja bon Hasa Hysen hys e kom ni lajm tmir e ni lajt t'keq cilin lajm po don me ta tregu tparin Hysa ja bon tmirin Hasa ja bon Lajmi i mir osht qi edhe 6 kat e mrrijna e lajmi i keq osht qi e kena gabu Hymjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: Hasa e Hysa   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 04:03

Hasa e Hysa


Ka qen Hasa e Hysa edhe jun nis per ne Amerik per mi qu do budall me ballon edhe kur jon nis udhes me ballon Hasa ka qen tu i gra ballonit e Hysa ka qen kondukter kur pe nin qe balloni po livrit e Hasa i thot Hyses shko dili se qka po bojn ata budall kur del Hysa i shef se po lujshin futboll edhe i thot Hases po lujshin futboll,ai i thot se qitja topin jasht e net lujn jasht futboll edhe Hysa ja merr topin edhe e qel deren e ballonit edhe jav qet topin jasht,krejt ngajn mas topit veq njo jet.
Edhe e vet Hysa se qka po pret ti ktu,dil edhe ti,ai i thot se un po rri se un jom portjer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: Parat falso   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 04:03

Parat falso


Ne kohen e luftes ne Bosne, Hasa e Hysa qellojn ne Sarajeve bash diten kur behet nje bombardim i tmerrshem. Keta te dyte ikin edhe strehohen ne podrumin e nje nderteseje derisa bombardimet vazhdonin. Duke shiqu per nje dritare te podrumit e shohin se si bie nje bombe dhe e lendon per vdekje nje nderkombetar, te cilit nga rrezimi i del kuleta nga xhepi i sakos.
Pasi qe ky nderkombtari ishte ne afersi te nderteses, Hasa edhe pe shef ne kulete nje banknote dhe i bahet marak me shku e me marre. Hysa edhe i thot:" ti a po don me shku shehit per qato pare a?"
Hasa i merakosur per se tepermi thote:"o Hyse une pi shof qe jan nja 100 DM edhe po rrezikoj, e shkova mi marr."
Keshtu rrezikoi Hasa shkoi e u kthye shume shpejt i deshperuar duke share: "Nonen ja qifsha kti nderkombtarit, po i poshter. Edhe ai po majke para falso merre me mend ku ke pa ti njeqind mark me tri zero".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: mickojat   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 04:04

mickojat


nje dit hasen e hysen e hajn mickojat kur shkon te doktorii ai i thot me flej deshun ne oborr ato e marin nga nje singjer e qesin ne oborr dhe bien per me fjetur kur po i sheh yjzit hasa po i thet hyses oj hys erdhƫn mickojat me bateria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: Hasa   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 04:05

Hasa


Kishte shkuar Hasa ne ushtri dhe njƫ dite i mbledh komandanti bashke te gjithe ushtaret. Jashte ishte dimer dhe me bore.
Pasi dalin dhe rreshtohen komandanti pyet : Kush mundet me shkru emrin e vet me urine (shurre) ne bore i ka 10 dite pushim.
Hasa paraqitet dhe thote : Une mundem shoku komandant, por une jam analfabet keshtu qe duhesh te ma mbajsh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: Hasa & Hysa   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 04:06

Hasa & Hysa


Kishin qen Hasa e hysa, ishin kan tu shku dikun me bicikleta, e i zen nata,thojn qka po bajm tash, Hasa i thot po flejm,ja kthen Hysa po me qka mu mlu,po mbulohum me bicikleta.Nejse flejn, kur qohen ne mengjes i thot Hasa a ke nirtht Hys ,jo veq ju kish kput bicikles ni tel e me ka rrok premaja!!!!!.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: hasa e hysa   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 04:06

hasa e hysa


nisen hasa edhe hysa me shku ne amerike edhe kur arritin ne amerik e gjejne nje ndertes te banimit ne katin e 100.edhe nje dit dalin me ble gjjera per me hanger.edhe kur kthehen ne banes kur arrijn ne katin e 100.hasa i thot hyses hej kena harru me ble biber.ajo kthehet posht shkallve dhe kur arrin diku ne katin e 10 hyses i bjen nder mend se ka harru me ble edhe kryp.e thirr hasen po nuk e nin.hysa del ne dritare edhe i merr dylbit edhe e sheh me bylbi se po ia ofron afer edhe i thot has mos harro me ble edhe krip
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: Gjuetia   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 04:07

Gjuetia


Shkojne Hasa e Hysa ne gjueti e marrin edhe qenin Zuqkon, e shohin nje ari ne peme dhe po e bojne plan qysh me mbyt, Hasa: Hyse une hypi ne peme e shkundi pemen ariu bjen ne toke, Zuqko e kap per koqe edhe ti i mshon dru ne koke, mirepo nese rastesisht kur te shkundi pemen bie une ne toke dhe Zuqko me kap per koqe ti mshoj Zuqkos dru ne kry.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: Fotografia per leternjoftim   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 04:07

Fotografia per leternjoftim


Ishin kan Hasa edhe Hysa . Edhe qohet Hasa naten edhe po e qel ni grop sa me e nxan deri ne qaf qohet Hysa edhe i thot kqa je kah ban bre, o po e qeli ni grop per me dal ne fotografi per leternjoftim edhe atij nuk i doket interesant edhe ja fut aper gjum ky e kryn gropen edhe ja nis gropes se dyt apet qohet Hysa edhe i thot e tash qka je kah ban, o budall dy her kam me dal ne fotografi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: hasa e hysa   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 04:08

hasa e hysa


kan qen hasa edhe hysa jan kan me nje banes 10 kat nuk kan mujt me zhdryp posht, i thot hasa hyses qe une po pshurri ti kapo per shurre tem edhe shloesh.
jaaa ban hysa, e ma kan une budall me ma nal ti shurren e une mu myt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: Hasa dhe Hysa ne ndertimtari   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 04:09

Hasa dhe Hysa ne ndertimtari


Filluan pune Hasa dhe hysa ne ndertimtari dhe nji dit hasa po e pyt hysen:
Hasa: Hys a e ke nje meter?
Hysa: jo bre cfar mezi 20 centimeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: Sahara   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 04:09

Sahara


Hasa ishte ne Sahare per pushime, ishte kthyer ne shtepi dhe po i tregon Hyses si kishte kaluar: Qysh isha Hyse une duke shetit neper shkretetire veq kur doli luani, qa me bo une hypa ne nje peme, Hysa thote: le Hase ku ka peme ne shkretetire, Hasa thote: ska aty Hyse ka ska, luan eshte ai.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: POPI   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 04:09

POPI


NJE HERE HASA ME HYSEN KAN HYP NE AEROPLAN DHE KUR NE MOMENTIN HASES I ERDHI NEVOJA E MADHE DHE HASA I THOTE HYSES O HYS ME KA ARDH NEVOJA HYSA I THOTE ANI BERE PREJ AEROPLANIT DHE HASA ZURI QE TA BENTE NEVOJEN PREJ AEROPLANIT MIREPO KETA ISHIN DUKE SHKUAR PER NE GJERMANI NDERSA POPI POSHT MBAJKE MBLEDHJE POSHT DHE THOSHTE SE TE GJITHA TE MIRAT NA VIJNE NGA ZOTI DHE KLLAP NEVOJA NE FYTYR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: coca-cola   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 04:10

coca-cola


Hasa edhe hysa jetonin ne nje banes ne te 99 kat.
Ata nje dit ikishte kapur uria, dhe i tha hasa hyses,
o hys a po shkon me na ble do suxhuk deri ne ushqimore, po more i tha hasa hyses.
Dhe kur zbriti posht hysa ,
hyseni kishte harruar per ti then me ble coca-cola.
Aj nga ballkoni i thoshto '' o hys bleje edhe ni coca-cola '' por e kot .
Kurrqysh nuk ndiente hysa.
me pastaj hasa i mori dyrbit dhe i tha: o hys bre bleje edhe ni coca-cola.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 38
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: hasa dhe hysa   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime18/11/2007, 04:11

hasa dhe hysa


Ishte kan hasa dhe hysa hasa shkon ne qytet dh hysa shkon me ble gazeten dhe edhe e blen gazeten shkon ne banes dhe del ne dritare me lexu por gazeta i bjen prej dore
dhe si me lexu tash dhe i merr derbit me lexu dhe fillon vjen hasa prej qytetit dhe e pyt qka po ban polexoj gazet i thot po si po i nrron faqet e gazetes ky ja kthen thot po shkoj po ndrroj posht dhe po vi po e lexoj..............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Sponsored content

Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn   Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Humori-
Kėrce tek: