Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Pėrgatitje pėr festimet e pavarėsisė nė Kosovė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

Pėrgatitje pėr festimet e pavarėsisė nė Kosovė Empty
MesazhTitulli: Pėrgatitje pėr festimet e pavarėsisė nė Kosovė   Pėrgatitje pėr festimet e pavarėsisė nė Kosovė Icon_minitime15/2/2009, 17:39

Pėrgatitje pėr festimet e pavarėsisė nė Kosovė
Pėrgatitje pėr festimet e pavarėsisė nė Kosovė Kosovo1_gallery__539x400


Nėn moton “Ecja nė pavarėsi”, Kosova pėrgatitet tė festojė njėvjetorin e shpalljes sė pavarėsisė. Qeveria e Kosovės ka hartuar ndėrkohė planin pėr festimet e 17 shkurtit nė gjitha komunat e vendit. 150 mijė euro janė dhėnė nga buxheti i Kosovės pėr organizimin e ceremonive pėr njėvjetorin e pavarėsisė. Nga qytetarėt Prishtina zyrtare kėrkon qė tė jenė tė pėrmbajtur dhe tė
festojnė me dinjitet ashtu si njė vit mė parė. Serbėt e veriut tė Kosovės nga ana e tyre, kanė paralajmėruar protesta kundėr pavarėsisė, madje strukturat udhėheqėse tė cilėsuara si vija e ashpėr, kanė bėrė thirrje qė sėrish tė digjen dy pikat doganore tė Kosovės veriore me Serbinė. Zyrtarėt e policisė kanė deklaruar se janė gati t’i pėrgjigjen tė gjitha provokimeve duke u bėrė thirrje qytetarėve tė festojnė nė mėnyrė paqėsore. Pėrfaqėsuesi i kėsaj force Shpend Maxhuni deklaroi se mund tė ketė tubime tė vogla por garantoi se janė marrė tė gjitha masat pėr t’u pėrballur me ēdo tė papritur Kryeministri i Kosovės, Hashim Thaēi, tha sot, se institucionet vendore dhe ato ndėrkombėtare i kanė ndėrmarrė tė gjitha masat e nevojshme pėr tė parandaluar ēfarėdolloj shantazhi qė mund t’i bėhet Kosovės nga Serbia.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Pėrgatitje pėr festimet e pavarėsisė nė Kosovė Jack_Sparrow_Avatar_II_by_Ardis84
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pėrgatitje pėr festimet e pavarėsisė nė Kosovė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Kultura kombėtare-
Kėrce tek: