Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin1002213/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 6Admin37845/2/2009, 00:49
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Admin488115/11/2007, 00:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Admin73813/11/2007, 02:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 1Shefqet Avdush Emini40621/1/2019, 11:04
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Shefqet Avdush Emini45110/1/2019, 14:54
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Shefqet Avdush Emini38210/1/2019, 07:22
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Shefqet Avdush Emini59422/11/2015, 11:06
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 7Shefqet Avdush Emini152922/11/2015, 10:50
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Shefqet Avdush Emini43422/11/2015, 10:29
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Shefqet Avdush Emini83221/8/2011, 03:57
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 4Admin99715/11/2010, 16:11
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 11Leonita96310/9/2010, 00:42
ramy_usma Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 1Odise8362/5/2009, 14:41
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Leonita97320/2/2009, 01:12
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Leonita92515/2/2009, 17:39
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Leonita66213/2/2009, 19:17
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 7Leonita16459/2/2009, 03:24
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Leonita7219/2/2009, 01:42
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Leonita7059/2/2009, 01:40
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Leonita9079/2/2009, 01:39
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Leonita9069/2/2009, 01:37
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 1TheBest82024/2/2009, 00:45
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 3TheBest15784/2/2009, 00:42
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 1Admin783618/11/2007, 19:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Admin79714/11/2007, 23:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Admin79214/11/2007, 23:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Admin81914/11/2007, 23:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Admin85914/11/2007, 23:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Admin87814/11/2007, 23:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Admin69114/11/2007, 23:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Admin78514/11/2007, 23:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Admin90514/11/2007, 23:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Admin88814/11/2007, 23:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Admin101214/11/2007, 23:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Admin135814/11/2007, 23:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Admin83014/11/2007, 23:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0Admin121014/11/2007, 23:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 3AdmiraL140113/11/2007, 17:51
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 3AdmiraL75813/11/2007, 17:47
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 1AdmiraL79913/11/2007, 17:43
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0AdmiraL70513/11/2007, 17:41
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0AdmiraL67613/11/2007, 17:41
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0AdmiraL69313/11/2007, 17:40
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0AdmiraL184313/11/2007, 17:36
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0AdmiraL75113/11/2007, 17:34
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKultura kombėtare Empty 0AdmiraL86413/11/2007, 17:34
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės