Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?

Shko poshtė 
+5
Bjonda
babloki
Admin
TheBest
Bukuroshja
9 posters
AutoriMesazh
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Empty
MesazhTitulli: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Icon_minitime2/3/2009, 22:31

Lexova diku njė thėnje: "Budallai nuk harron dhe nuk fal. Naivi harron dhe fal. Inteligjenti fal, por nuk harron''

Atėher, cfarė gabimi do tė bėnte partneri/a juaj qė do t'ju conte Direkt nė ndarje tė padiskutueshme a pa rikthim?

Ok, do jem unė qė do jap pėrgjegjėn e para.

Unė nuk do falja pa dyshim, kjo do tė ishte tradhėtia mbrapa shpine me shoqen time.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Empty
MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Icon_minitime3/3/2009, 05:31

Per mu s'do kish pas rikthim apo falje ne rast se ajo vetem ka luajtur me mu e sem ka dasht met vertet e me pas edhe nese mkish dasht met vertet kure sja kisha falur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 35
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Empty
MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Icon_minitime4/3/2009, 14:43

Deri sa nuk ka ndodhur ne jeten time dikush te beje gabim, nuk e di a do ja kisha falur a jo pasi qe ajo mvaret nga gabimi pra sa i madh eshte ajo.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
babloki
Junior Member
Junior Member
babloki

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 29
Location : N'terr...
Registration date : 08/03/2009

Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Empty
MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Icon_minitime8/3/2009, 02:31

Po varet prej gabimit qe e ka bere edhe nese bindem se ai nuk e permireson gabimin e tij ne ate apo ne tjeter menyre...Perndryshe jam nje njeri qe fali po jo kjo te ndodh edhe shpesh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Empty
MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Icon_minitime8/3/2009, 03:21

babloki me kon t'gjith si ti ish kon shum mir Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Empty
MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Icon_minitime8/3/2009, 03:22

Un s'do e kisha falur Tradhtin Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
babloki
Junior Member
Junior Member
babloki

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 29
Location : N'terr...
Registration date : 08/03/2009

Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Empty
MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Icon_minitime9/3/2009, 00:07

Bjonda...Nuk ka ma mire se dikush pendohet per diqka te keqe qe e ka bere dhe kerkon falje...atehere pse mos te fali...mirepo po e theksoj perseri nese ajo nuk perseritet shpesh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 31
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Empty
MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Icon_minitime16/2/2010, 20:11

Normalisht qe tradhetija eshte e pafalshme,por edhe gabimet tjera sado te vogla qe te jene nese perseriten me vetedije te plote jane te pafalshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shqiptari
Member
Member
Shqiptari

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 46
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Empty
MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Icon_minitime17/2/2010, 06:02

M'varet nga gabimi i ber, se sa i madh do te jet ajo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Armanda2012
Junior Member
Junior Member
Armanda2012

Female
Numri i postimeve : 19
Age : 39
Location : Ne shpirtin e dikujt
Registration date : 27/02/2012

Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Empty
MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Icon_minitime27/2/2012, 17:01

Tradhtine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ningada
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 1
Age : 23
Location : a
Registration date : 08/03/2012

Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Empty
MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Icon_minitime8/3/2012, 23:26

tradhtin normal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Empty
MesazhTitulli: Re: Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?   Ē'farė gabimi nuk do ti falnit? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ē'farė gabimi nuk do ti falnit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: