Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 37
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim Empty
MesazhTitulli: Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim   Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim Icon_minitime2/3/2009, 22:39

Cfarė vesi keni qė mundoheni ta hiqni nga vetja?
Po e nis une e para

Vesi im ėshtė qė mė ka ngelur, mos durimi vendimet e shpejta dhe ndjeshmeria..


Po veset e juaja?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim   Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim Icon_minitime3/3/2009, 05:33

Vesi jem eshte qe baj shume hajgare apo shaka Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 34
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim   Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim Icon_minitime4/3/2009, 14:39

Vesi im eshte qe punoj shume Neutral

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 37
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim   Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim Icon_minitime7/5/2009, 08:58

Admin shkruajti:
Vesi im eshte qe punoj shume Neutral

Mos mos se te ben zarar :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 34
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim   Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim Icon_minitime7/5/2009, 18:04

hahaha Mua asgje nuk me ben jam mesuar.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 37
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim   Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim Icon_minitime13/5/2009, 15:57

Eh bre vesi im eshte tash qe nuk punoj hiq :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim Empty
MesazhTitulli: Re: Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim   Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili ėshtė ''vesi'' i juaj?! dhe si mund ta shmangim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: