Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Vdiq mbreti i muzikes pop Michael Jackson

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 37
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Vdiq mbreti i muzikes pop Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Vdiq mbreti i muzikes pop Michael Jackson   Vdiq mbreti i muzikes pop Michael Jackson Icon_minitime26/6/2009, 17:20

Ka nderruar jete Michael Jackson
Ylli i popit eshte shtruar me urgjence ne spital pasi pesoi nje atak kardiak.

Sipas CNN-it, mjeket qe mberriten me ambulance per t'i dhene ndihmen e pare ne shtepine e tij te Los Angeles, thane se ne ato momente, Jackson nuk merrte fryme.

Artisti i talentuar, figure dominuese e muzikes se viteve 80, eshte lene disi ne harrese pas skandaleve te abuzimit me te mitur, me abuzimet e vetizolimit prej shendetit te tij te brishte.

Operacionet plastike per ndryshimin e pamjes dhe sjellja e tij, shpeshhere gjeneruese debatesh te medha, e demtuan shume imazhin publik te Michael Jackson

Megjithate, ai citohet si njeri prej njerezve me te famshem te botes dhe jeta e tij personale e shumemediatizuar, se bashku me karrieren e suksesshme, e kane shnderruar Xheksonin 51 vjecar per gati kater dekada ne pjese te kultures popullore

RIP Michael Jackson :S

Ngushllime adhuruesve te tij..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Odise
Member
Member


Male
Numri i postimeve : 93
Age : 74
Location : canada
Registration date : 02/03/2009

Vdiq mbreti i muzikes pop Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Vdiq mbreti i muzikes pop Michael Jackson   Vdiq mbreti i muzikes pop Michael Jackson Icon_minitime29/6/2009, 13:36

Humbje e madhe !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Vdiq mbreti i muzikes pop Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Vdiq mbreti i muzikes pop Michael Jackson   Vdiq mbreti i muzikes pop Michael Jackson Icon_minitime3/7/2009, 14:02

ishte esht dhe do jet mbreti i pop-it
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Sponsored content
Vdiq mbreti i muzikes pop Michael Jackson Empty
MesazhTitulli: Re: Vdiq mbreti i muzikes pop Michael Jackson   Vdiq mbreti i muzikes pop Michael Jackson Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vdiq mbreti i muzikes pop Michael Jackson
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: