Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Kunderpergjigjet ‘Babai I keq’

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Kunderpergjigjet ‘Babai I keq’ Empty
MesazhTitulli: Kunderpergjigjet ‘Babai I keq’   Kunderpergjigjet ‘Babai I keq’ Icon_minitime11/10/2009, 05:01

Kunderpergjigjet ‘Babai I keq’ 29592judelawandsamanthaburke

Jude Law ka qene ne qender te vemendjes
mediatike kete fundjave sepse ka rrefuzuar tė shohė vajzėn e tij tė
porsalindur, duke vazhduar te qendroje ne Broadway, New York, per
shfaqen e tij qe vazhdon deri ne dhjetor. Mediat britanike e kane
quajtur ‘Alfie-n’ ‘Baba te keq’ por ai eshte kunderpergjigjur: - Dua
testin e ADN.
Modelja Samantha Burke (edhe pse nga fotot duhet te themi ish ish
modelja) lindi njė vajze me shendet te plote, te marten e kaluar te
cilen e quajti Sophie. Dyshja u njohen ne New York gjate ketij viti,
aty ku edhe paten nje romance afatshkurter.

Sipas News of the World edhe pse Law ne te kaluaren ishte zotuar se do
te qendronte ne krah te Burke per te rritur vajzen, tanime nuk do ta
shohe kete te fundit, dhe shkon edhe me larg duke pretenduar se nuk
eshte e tija.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Kunderpergjigjet ‘Babai I keq’
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: