Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Show Biz

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Intervista

Intervista me yjet mė tė njohur nga vendi dhe bota.
6789Ekskluzive: One ...
5/8/2010, 15:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Show Biz Empty
 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin1002213/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest81128/4/2014, 03:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest73528/4/2014, 02:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest72428/4/2014, 02:54
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 1Leonita111112/10/2012, 18:43
Xhekii Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0Leonita11308/3/2012, 05:00
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0Leonita11968/3/2012, 04:55
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest70028/11/2011, 16:56
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest52728/11/2011, 16:54
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0Leonita70918/7/2011, 06:12
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0Leonita65418/7/2011, 06:11
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0Leonita63818/7/2011, 06:09
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest64816/5/2011, 19:23
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest59316/5/2011, 19:22
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest61516/5/2011, 19:20
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest58123/4/2011, 17:45
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest58223/4/2011, 17:44
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest56223/4/2011, 17:43
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest56123/4/2011, 17:42
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest5809/3/2011, 03:33
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest5839/3/2011, 03:33
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest5689/3/2011, 03:31
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest49223/2/2011, 21:55
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest49223/2/2011, 21:54
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest54123/2/2011, 21:52
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest50423/2/2011, 21:51
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest54520/2/2011, 20:39
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest49920/2/2011, 20:38
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest50320/2/2011, 20:36
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest57120/2/2011, 20:35
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest54120/2/2011, 20:31
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest52720/2/2011, 20:29
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest51524/1/2011, 19:51
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest53424/1/2011, 19:49
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest54324/1/2011, 19:45
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest49024/1/2011, 19:42
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 1TheBest54823/12/2010, 17:42
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest52915/12/2010, 02:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest53815/12/2010, 02:17
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest59915/12/2010, 02:14
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest61115/12/2010, 02:11
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest63529/11/2010, 18:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest58129/11/2010, 18:27
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest63029/11/2010, 18:26
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest60329/11/2010, 18:25
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0Admin321228/11/2010, 16:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest57911/11/2010, 18:19
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest56011/11/2010, 18:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest54211/11/2010, 18:05
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest6403/11/2010, 04:15
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riShow Biz Empty 0TheBest58531/10/2010, 05:04
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės