Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 James i braktisuri Blunt.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

James i braktisuri Blunt. Empty
MesazhTitulli: James i braktisuri Blunt.   James i braktisuri Blunt. Icon_minitime11/10/2009, 05:07

I sheqerosuri, James Blunt, qe para disa kohesh e keni shijuar edhe live ne kryeqytet, ėshtė braktisur, nga dashuria.
Mesa duket ai nuk ka kujt ti thote me “You're Beautiful”, pasi modelja
Natasha Archdale, me te cilen ishte lidhur qė nga janari i kėtij viti,
i ka thene ‘Ciao, po te le’. Arsyeja? Sic ndodh shpesh me artistet
‘punetore’, ai kalon shume kohe ne studion e regjistrimit.
“News of the World” citon burime qe thone se Blund dhe Natasha donin
gjera te ndryshme nga jeta, ndaj sejcili eshte per hesap te vet.
Mesa duket ketij i ka ngelur sahati tek Simona (1973)

James i braktisuri Blunt. 14479jams-bluntandnatashaarchade

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
James i braktisuri Blunt.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: