Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Lady GaGa merr rruget

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Lady GaGa merr rruget Empty
MesazhTitulli: Lady GaGa merr rruget   Lady GaGa merr rruget Icon_minitime11/10/2009, 05:08

Lady GaGa merr rruget 22848ladygaga

Lady GaGa prej kohesh udhetonte me Kanye West
ne nje turne muzikor te perbashket, por ky i fundit, lidhur edhe me
ngjarjen e pakendshme ne MTV VMA’s kur fitoi urrejten e publikut
amerikan (qe per te disaten here kane treguar se jane dele) ka anulluar
datat. GaGa nuk eshte ndalur nga kjo: Ne turne do te shkoje vetem fare.
Live Nation ka lajmeruar ne faqen e saj zyrtare se koncertet jane
anulluar, ama zera afer kontroverses se ‘Paparazzi’ thone se bjondja
mund te dale vetem. Per te ka ardhur nje kohe qe nuk ka nevoje per
ndihme.
23 vjecarja mesohet te kete thene:

“ Ai (West) do tė pushojė, por unė jo”

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lady GaGa merr rruget
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: