Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Per Amy-n spitali si shtepia.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Per Amy-n spitali si shtepia. Empty
MesazhTitulli: Per Amy-n spitali si shtepia.   Per Amy-n spitali si shtepia. Icon_minitime12/10/2009, 20:02

Amy Winehouse ėshtė shtruar nė nje prej spitaleve te Londrės tė shtunėn, prej dhimbjeve te forta ne kraharor.
Dialy Mirror shkruan se Amy ka bere nje operacion se fundmi per te rritur numrin e gjokseve, por mbas tij ka pasur probleme. Gjithsesi asgje nuk eshte konfirmuar.

Komshinjte e kane degjuar ate duke bertitur me te madhe, dhe kane lajmeruar policine, sepse teleashet nuk jane ndonje gje e re per Amy-n.

Nga ana tjeter nuk behet fjale per ndonje rikthim te vajzes neper skena. Thuhet gjithashtu se ajo pavaresisht se me 2008 kishte ne xhep 11 milione dollare nga albumi ‘Back to Black’, tani nuk ka me shume se 1 milione. Arsyeja? Shpenzimet pa fre kryesisht per droge alkool dhe suita presidenciale.

Per Amy-n spitali si shtepia. 8730amy_winehousecicat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Per Amy-n spitali si shtepia.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: