Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Eshte heret per te vdekur.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Eshte heret per te vdekur. Empty
MesazhTitulli: Eshte heret per te vdekur.   Eshte heret per te vdekur. Icon_minitime12/10/2009, 20:03

Megan Fox ka mohuar thashethemet se personazhi i saj nė filmin “Transformers” do tė pėsojė njė largim dramatik nga filmi duke vdekur nė serine e tretė.
Aktorja, e cila krahasohet shpesh me Jolie, e qe u bė e famshme ne rolin e Mikaela Banes nė serine e pare te sages me 2007, ka patur shume probleme me xhirimin perkrah Shia LaBeouf “Transformers: Revenge of the Fallen”. Producentet thone se tekat e saj jane bere te paperballueshme.

Producentėt e filmit pohuan se me 2011 do tė dale ne kinema filmi i trete, dhe me kerkese te Michael Bay, regjisorit, bukuroshja trasgresive ajo nuk do te jete me pjese.
Gossip.com shkruan se nje prej mundesive eshte qe Fox te vdese ne filmin e trete, edhe pse kjo eshte mohuar nga zedhenesi i saj.

Eshte heret per te vdekur. 13020megan-fox-tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Eshte heret per te vdekur.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: