Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 BET Awards: mbreteron T.I

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

BET Awards: mbreteron T.I Empty
MesazhTitulli: BET Awards: mbreteron T.I   BET Awards: mbreteron T.I Icon_minitime12/10/2009, 20:04

Edhe pse ne burg, influenca e tij eshte e madhe. T.I. ishte fitues i dy ēmimeve nė ceremoninė e tė shtunės , BET Awards.
Kėngėtari aktualisht ėshtė duke kryer dėnimin prej 366 ditėsh nė Arkanzas si pasojė e armėmbajtjes pa leje.

“Paper Trail” ka qenė i suksesshėm nė klasifikime, duke justifikuar edhe cmimin per albumin me te mire te vitit. Cmimi tjeter ishte ai i Bashkepunimit me te mire, me Rihannen tek “Live Your Life”.

Ēmimet i mori e fejuara e reperit, Tameka 'Tiny' Cottle, e cila lexoi njė letėr qė e kishte shkruar T.I. ku thoshte se edhe pse nuk ishte i pranishėm fizikisht, shpirti i tij ishte aty i lumtur per nje mbeshtetje kaq te madhe.
Kur je i lumtur ditet e burgut ecin me shpejt.

BET Awards: mbreteron T.I 24549bet-awards-2009
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
BET Awards: mbreteron T.I
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: