Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Susan Boyle pas dyerve te spitalit.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Susan Boyle pas dyerve te spitalit. Empty
MesazhTitulli: Susan Boyle pas dyerve te spitalit.   Susan Boyle pas dyerve te spitalit. Icon_minitime28/10/2009, 16:02

Susan Boyle ėshtė shtruar nė spital tė shtunėn pasi kishte dhimbje te forta barku.
Konkurrentja sensacionale e vitit te kaluar tek “Britain’s Got Talent” kishte filluar te ndjente dhimbje te forta nė shtėpinė e saj nė Skoci, qe prej andej ka shkuar ne spital ku edhe ka kryer analiza urgjente.

“Daily Star” ka shkrepur foto qe e tregojne virtuozen ne moshe te rraskapitur. Kjo eshte hera e dyte qe 48 vjecarja peson nje gjendje te ketij lloji, edhe pse asnjehere nuk eshte pohuar per ndonje semundje kronike.
Susan Boyle pas dyerve te spitalit. 6566susan_boyle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Susan Boyle pas dyerve te spitalit.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: