Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Elton John nen kthetrat e gripit.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Elton John nen kthetrat e gripit. Empty
MesazhTitulli: Elton John nen kthetrat e gripit.   Elton John nen kthetrat e gripit. Icon_minitime28/10/2009, 16:06

Gjendja shendetesore e Sir Elton John duhet te jete vertet serioze duke qene se brenda javes ai ka anulluar dy koncerte te rendesishme ne Britani.
Ylli i Pop-it dhe idhulli i homoseksualeve, pasi lajmeroi fansat e Sheffield Arena se koncerti nuk do te mbahej, pikelloi edhe ata tė Newcastle Metro Radio Arena, per te cilet duhet te kendonde te shtunen. Kane qene mjekėt personale te artistit qe i kane kerkuar tė pushonte.

Sidoqofte zerat zyrtare nga menaxhimi i John kane konfirmuar se biletat (te gjitha te shitura) do te jene te vlevfshme per datat e ardhshme, koncerte te cilat do te mbahen sapo gjendja e klientit te tyre te jete me e mire.
Elton John nen kthetrat e gripit. 29907elton-john
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Elton John nen kthetrat e gripit.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: