Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Puthje lezbike per bamiresi.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Puthje lezbike per bamiresi. Empty
MesazhTitulli: Puthje lezbike per bamiresi.   Puthje lezbike per bamiresi. Icon_minitime28/10/2009, 16:07

Charlize Theron per nje nate ka puthur nje femer te individ te seksit te saj. Ka ndodhur te enjten kur fituesja e cmimit Osckar ka puthur nje vajze duke mbledhur 140 mije dollare qe do te shkonin per bamiresi. Organizuar nga ‘OneXOne’ nė San Francisco, Kaliforni, kur Matt Damon u tėrhoq ne momentet e fundit (prej nje urgjence familjare) Theron e ka zevendesuar duke u dhene e tera, nga qafa e lart.

Fillimisht Theron duhet thjesht te prezantonte nje ankand per udhetim ne Afriken e Jugut ne kohen e Kampionatit Boterore te futbollit, por kur pa se oferta ngeci ne vleren 37 mije dollare propozoi dicka tjeter, shume me pikante.

Nje puthje 7 Sekonda, per te cilen u ofruan jo pak por 140 mije dollare nga nje e pranishme, e cila duhet thene ka perjetuar puthjen me te vecante te jetes se saj… E cjane fundja 140 mije dollare.

Puthje lezbike per bamiresi. 4774charlizetheron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Puthje lezbike per bamiresi.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: