Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 No line on the horizon – no line at all.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

No line on the horizon – no line at all. Empty
MesazhTitulli: No line on the horizon – no line at all.   No line on the horizon – no line at all. Icon_minitime28/10/2009, 16:10

Bono Vox = U2 eshte shprehur i zhgenjyer per suksesin o josuksesin e kengeve te albumit te ri te grupit.
“No Line On The Horizon” ishte nje nder albumet me te mira te ketij sezoni ne shitje por singellat ne pergjithesi zhgenjyen: “Get On Your Boots” e para kenge e lancur, arriti vetem vendin e 12, ndersa “I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy” u rendit akoma me keq, e 32-ta.

Pra kenget e reja jane larg sukseseve “One” apo “Beautiful Day” te cilat mbreteruan chartet per nje periudhe te gjate.

“Ne albumin e fundit punuam shume, por pjeset jane le te themi sfiduese per njerez qe jane rritur me dieten e pop stareve”, ka thene lideri i U2, te cilet per kompesime kane patur nje tjeter turne te shenuar ne te ardhura dhe risi teknologjike: 360o Tour.

No line on the horizon – no line at all. 13543u2nolineonthehorizon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
No line on the horizon – no line at all.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: