Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Njerezit duan dhune!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Njerezit duan dhune! Empty
MesazhTitulli: Njerezit duan dhune!   Njerezit duan dhune! Icon_minitime14/11/2009, 17:33

E thotė 50 Cent i cili tregon se kenget e tij janė tė dhunshme e agresive pasi kjo ėshtė ajo qė fansat presin. Pra faji nuk eshte i artistit por eshte i joni qe prej nje zezaku te palestruar presim vetem dhune dhe fjale te pista.
Rapperi eshte i bindur se publiku nxit albume dhe imazhe te dhunshme, sepse nese nuk kane nje lloj te caktuar agresiviteti, ata te shperfillin.

“Ka njė publik tė caktuar per muzikėn pop, artistet shesin diku tek 40 ose 50 milionė kopje te kengeve te tyre melodioze, optimiste dhe me ngjyra. Nese te njejten muzike do ta beja edhe une, jam i bindur qe askush nuk do ta blinta albumin. Duhet te eci sipas pritshmerive te degjuesve” �" ka thene 50 Cent, kenget e te cilit shpesh jane censuruar dhe nuk jane transmetuar prej fjaleve te pista dhe mesazheve te dhunshme qe percjellin.

Njerezit duan dhune! 1675350-cent-gun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Njerezit duan dhune!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: