Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Alkooli shkatėrroi Swayzen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Alkooli shkatėrroi Swayzen Empty
MesazhTitulli: Alkooli shkatėrroi Swayzen   Alkooli shkatėrroi Swayzen Icon_minitime14/11/2009, 17:37

Eshte rrefyer keshtu e veja e aktorit Patrick Swayze, Lisa Niemo. Ajo ka treguar se ishte frikėsuar nga abuzimi i bashkeshortit te saj te ndjere me alkoolin. Shumė vite para se ai te diagnostikohej me kancer ne pankreas Swayze pinte sistematikisht.
E ftuar ne show-un me te ndjekur ne SHBA, ate te Oprah Winfrey, Niemi ka treguar se tronditjen e pare nė martesėn e tyre 34-vjeēare, e paten mė 2004 ndersa Patrick xhironte “Ghost” dhe situata me alkoolin gati i doli jashtė kontrollit.

Dyshja u ndanė pėr njė vit, dhe Niemi thotė se ajo ishte larguar nga shtėpia pasi nuk duronte dot tek shihte te shoqin te mbyllur ne vetvete teksa pinte dy deri ne tre shishe ne dite.

“Ishte keq...vertet, periudha me e veshtire qe kam kaluar ndonjehere. Kisha vendosur te largohesha sepse nuk mund ta shihja tek jepte shpirt. Megjithate me provoi se mund ti mundte te gjithe dhe gjithcka”

Alkooli shkatėrroi Swayzen 26820patrick-wife
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Alkooli shkatėrroi Swayzen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: