Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 De Niro nuk i kenaq te gjithe.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

De Niro nuk i kenaq te gjithe. Empty
MesazhTitulli: De Niro nuk i kenaq te gjithe.   De Niro nuk i kenaq te gjithe. Icon_minitime14/11/2009, 17:38

Fituesi i cmimit Oscar Robert De Niro thotė se fėmijėt e tij janė shumė tė veshtire per tu impresionuar. Madje ata asnjehere nuk flasin per punen e tij.
“Fėmijėt e mi nuk janė shumė tė impresionuar nga une. Ose te pakten nuk e tregojne. Ata nuk flasin kurrė pėr karrierėn time. Ne shtepine time nuk mund te sillem dot si ‘i rendesishem’. Nuk ma vershellen njeri”, ka thėnė aktori.

De Niro eshte babai i katėr fėmijėve nga tre martesa te ndryshme si dhe njė vajzė tė adoptuar.

“Kemi patur nje shtepi ne Hollywood, me gruan time te parė. Por asnjehere nuk kemi bere nje jete mondane apo alla V.I.P. Jetojme si nje familje normale, dhe here pas here shkojme te vizitojme, thjesht ta vizitojme Los Angelesin, por nuk doja qė fėmijėt e mi tė jetonin atje”, ka shtuar De Niro.

De Niro nuk i kenaq te gjithe. 26751robertdeniro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
De Niro nuk i kenaq te gjithe.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: