Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Rihanna rrefen dhunen e Brown

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Rihanna rrefen dhunen e Brown Empty
MesazhTitulli: Rihanna rrefen dhunen e Brown   Rihanna rrefen dhunen e Brown Icon_minitime14/11/2009, 17:41

Rihanna, ka treguar se ka qene shume e frikėsuar nga Chris Brown, ai vetem e godiste, dhe ne syte e tij nuk kishte pike miresie.
Rihanna ka treguar se zėnka kishte filluar kur Brown kishte marre nje sms ne telefonin e tij nga nje vajze tjeter.

“Atė natė patėm njė zėnkė. Iu luta te me tregonte per mesazhin por s’pranonte asgje. Nuk doja ta kaloja ate bisede a thua skishte ndodhur asgje sepse nuk ishte hera e pare qe dyshoja per dicka. Nuk mund ta duroja faktin qe ai vazhdonte tė mė gėnjente, e kisha vene me shpatulla pas murit… duhet te me shpjegohej. Reagimi e tij ishte i tmerrshem. Nuk e mendoja kurre se do te behej nje bishe e atille. Ne syte e tij nuk kishte me miresi. Per nje cast kuptova qe nuk ishte ky njeriu qe une doja… por u gjenda e pafuqishme… fundja c’mund te beja”
Rihanna ka vazhduar me tej duke i bere nje thirrje te gjitha vajzave te mos pranojne asnje lloj dhune nga bashkeshortet apo te dashurit e tyre.
Kush te rreh… absolutisht nuk te do.

Rihanna rrefen dhunen e Brown 28730RIHANNAdruri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Rihanna rrefen dhunen e Brown
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: