Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 New love story

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

New love story Empty
MesazhTitulli: New love story   New love story Icon_minitime8/12/2009, 05:34

Lindsay Lohan joshet nga Leonardo DiCaprio, edhe pse aktori nuk ka treguar ndonje interes.
Aktorja, biseksuale, e lidhur me Samantha Ronson, prej kohesh i ka rene ne koke per Jack-un e Titanikut, edhe pse asnjehere nuk kane folur per kete gje bashke.
“Lindsay ėshtė e dashuruar me bukuroshin... Ajo e njeh atė, ata janė miq, po vetem kaq. Edhe pse me thene te drejten ajo do te donte te ishte me shume. Ajo mendon se ai mund te ishte burri ideal por ka frike se nuk do te merret seriozisht nga Leo” " ka thene nje mikeshe e ngushte me Lohan.

New love story 789Lohan.DiCaprio
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
New love story
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: