Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Bashkeshort dhe Keshilltar.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Bashkeshort dhe Keshilltar. Empty
MesazhTitulli: Bashkeshort dhe Keshilltar.   Bashkeshort dhe Keshilltar. Icon_minitime8/12/2009, 05:35

Keshtu eshte David per Victoria Beckham e cila keshillohet gjithmone me te per linjen e saj te veshjeve. Asnje nga fustanet nuk kalon ne prodhim pa aprovimin e David.
Kėngėtarja e kthyer ne stiliste e natyralizuar, veshjet e se ciles pelqehen nga fytyrat e njohura si Elle Macpherson, Dannii Minogue dhe Heidi Klum, e kerkon me ngulm aprovimin e David e jo vetem aq, ajo mendon se ai ka nje nuhatjen per ate cka eshte seksi.

“Ai ėshtė njė pėrkrahės i pabesueshėm, nese ai ka zgjedhur dicka, eshte e sigurt qe ajo do te kete sukses” " ka thene Vicky.

Bashkeshort dhe Keshilltar. 280victoriabeckham_fall09
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Bashkeshort dhe Keshilltar.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: