Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Chris Martin ben per te qeshur.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Chris Martin ben per te qeshur. Empty
MesazhTitulli: Chris Martin ben per te qeshur.   Chris Martin ben per te qeshur. Icon_minitime8/12/2009, 05:36

Lideri i Coldplay, Chris Martin, u ka bere pershtypje te gjitheve per sensin e tij te humorit, anen e tij komike dhe eshte udhėzuar tė provojė karrierė aktrimi.
Se fundmi ai eshte gjendur ne nje skene me “Ash”, te cilet janė tė befasuar me aftėsitė e aktrimit tė kėngėtarit, i cili i ka impresionuar me paraqitjen nė filmin e tyre tė frikshėm ‘Slashed’. Edhe pse ne shtepi ka nje grua aktore, kurre me pare Martin nuk ishte shtyre drejt aktrimit.

- “Ne kete film ai ishte gjėja mė e mirė. Eshtė vėrtet njė aktor shumė, shumė i mirė.”, ka thėnė kėngėtari i grupit, Tim Wheeler.

Nė filmin e realizuar nga Ash marrin pjese gjithashtu edhe Dave Grohl, nga Foo Fighters, Moby dhe aktori James Nesbitt

Chris Martin ben per te qeshur. 31771chrismartin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Chris Martin ben per te qeshur.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: