Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Nje maniak e gjysem.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Nje maniak e gjysem. Empty
MesazhTitulli: Nje maniak e gjysem.   Nje maniak e gjysem. Icon_minitime8/12/2009, 05:38

Hugh Hefner kalon po thuajse gjithė kohėn e tij nė shtrat, madje njė herė gati sa nuk vdiq gjatė seksit.
83-vjeēari botuesi i revistės Playboy i lidhur momentalisht me Crystal Harris dhe dy binjaket Karissa e Kristina Shannon, ka thene se nje here ka qene afer vdekjes kur ishte duke bere seks ne grup.

- “Kur kam qenė mė afėr vdekjes? Isha duke bėrė seks me tre vajza dhe mu duk sikur e ‘hengra’, ka thėnė Hefner. Ne kete interviste
Hefner ka thene edhe se preferon tė kalojė shumicen e kohės ne krevat duke bere… E c’mund te besh ne krevat vec gjumit.

Nje maniak e gjysem. 8691Hugh_Hefner
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Nje maniak e gjysem.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: