Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Rihanna nuk pranon te ciftezohet.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Rihanna nuk pranon te ciftezohet. Empty
MesazhTitulli: Rihanna nuk pranon te ciftezohet.   Rihanna nuk pranon te ciftezohet. Icon_minitime8/12/2009, 05:41

Rihanna ka mohuar thashethemet qe e lidhin ate me yllin e serialit “90210”, Tristan Wilds. " Nuk i kam as numrin e telefonit " ka thene Good girl gone bad.
Qė nga ndarja e vrazhde dhe e pergjakshme me Chris Brown, 21-vjeēarja ka qenė vazhdimisht pjesė e faqeve roze per supozime love storysh.

“Kjo ėshtė qesharake: Vetem sepse ai ishte ne nje feste ne shtepine time me dhjetra njerez te tjere, pavaresisht se une nuk e njoh, gazetat ta bejne te dashur. Une jam vetem dhe me pelqen te jem keshtu te pakten per tani” ka shpjeguar Rihanna e cila do te nxjerre se shpejti ne treg serish muzike te re.

Rihanna nuk pranon te ciftezohet. 1922rihanna
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Rihanna nuk pranon te ciftezohet.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: